Najsexy dáma na cenách Thálie? Má len 16 a je to vnučka českej legendy

27.03.2018 00:00

Počas víkendu rozdali v Česku divadelné ceny Thálie. Úspech žalo aj Slovensko - trofej si totiž odniesla Katarína Hasprová. Medzi prítomnými dámami však pútala pozornosť aj mladučká Anna Dvořáková.

Pôvabná Anna Dvořáková na cenách Thálie. Je...
Pôvabná Anna Dvořáková na cenách Thálie. Je dcérou herečky Barbory Munzarovej a herca Jiřího Dvořáka a vnučkou Luďka Munzara a Jany Hlaváčovej. Autor: Profimedia

Hoci má len 16, nepochybne už v tomto tínedžerskom veku patrí medzi zvodné mladé ženy. Na ceremoniáli to potvrdila v elastických šatách púdrovej farby, ktoré boli jednoduchou, ale efektnou voľbou.

Dvořáková sa pritom na slávnostnom večere neocitla náhodou. Sprevádzala totiž mamu – herečku Barboru Munzarovú. Jej meno možno nie je slovenským divákom a fanúšikom filmu či televízie až také známe. To však rozhodne neplatí o menách jej rodičov. Herci Luděk Munzar a Jana Hlaváčová, ktorí sú jej rodičmi a Anninými starými rodičmi, patria medzi obľúbené a legendárne tváre českej filmovej a televíznej tvorby.

Otcom pôvabnej Anny je tiež herec, konkrétne Jiří Dvořák. Kedysi manželská dvojica však už dávno netvorí pár a partneri sa rozviedli. Munzarová na ceny Thálie vzala okrem dcéry aj svojho aktuálneho partnera – herca Martina Trnavského. Toho poznajú slovenskí diváci napríklad zo seriálu Ordinácia v ružovej záhrade či Panelák. Zahral si tiež vo filmoch Muži v ruji alebo Pravidla lži.

#vnučka #študentka #rodina #pôvab #ceny Thálie #Anna Dvořáková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa dnes stresovým situáciám, určite by vám neurobili dobre.
Viete sa v živote vynájsť to je...

+ Po práci si poriadne oddýchnite, spánok bude najlepší priateľ.
Investujte, peniaze k vám budú chodiť z...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk