S kilami navyše a nešťastná? Selena v uliciach vyzerá sexy viac než predtým

27.03.2018 00:00

Mnohé médiá, ale aj fanúšikovia na sociálnych sieťach riešili v posledných dňoch podobu speváčky Seleny Gomezovej, ktorá sa opäť rozišla so spevákom Justinom Bieberom.

Speváčka a herečka Selena Gomez počas večernej...
Speváčka a herečka Selena Gomez počas večernej prechádzky v Kalifornii. Autor: Profimedia

Témou dňa sa stalo, ako sa mladá hviezda zaoblila a najmä na internete pribudlo aj množstvo kritických či priam zosmiešňujúcich príspevkov. Brunetka, ktorá sa radí medzi najpopulárnejšie hviezdy Instagramu, však v týchto dňoch odpovedala najlepšie, ako mohla. Svojím vlastným príťažlivým vzhľadom v uliciach Los Angeles.

Dvadsaťpäťročnú niekdajšiu hviezdu Disney Channel zvečnili v sobotu večer paparazzovia počas návštevy známej reštaurácie. Selena si obliekla obyčajné bavlnené tričko zviazané nad pupkom a k nemu pridala asymatrickú zavinovaciu červenú sukňu. Červený rúž na perách a elegantný účes – to všetko dodalo Gomezovej na príťažlivosti a hviezdna dáma vyzerala veľmi spokojne aj sexy.

Hoci sa Gomez pred pár mesiacmi rozišla so svojím priateľom The Weekndom, aby sa znovu vrátila k expartnerovi Bieberovi, ani tento „návrat“ nemal dlhé trvanie. Hoci dvojica tvrdí, že si len dala krátku pauzu, väčšina zdrojov z okolia speváčky sa domnieva, že medzi slávnymi partnermi už niet cesty späť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sexy #Selena Gomez #rozchod #paparazzi #kríza #Justin Bieber
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa dnes stresovým situáciám, určite by vám neurobili dobre.
Viete sa v živote vynájsť to je...

+ Po práci si poriadne oddýchnite, spánok bude najlepší priateľ.
Investujte, peniaze k vám budú chodiť z...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk