Spielbergovská premiéra plná hviezd! A jedna... odhalila, čo má pod šatami

27.03.2018 14:36

Aj do slovenských kín vstúpi vo štvrtok novinka v réžii Stevena Spielberga - sci-fi Ready Player One. Jej premiéru v Los Angeles si nenechali ujsť mnohé celebrity.

Herec Joe Manganiello a jeho polovička Sofia...
Herec Joe Manganiello a jeho polovička Sofia Vergara prišli spoločne na premiéru filmu Ready Player One. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Predstavenie filmu, v ktorom hlavné úlohy stvárnil Tye Sheridan a Olivia Cooke, si prišla pozrieť napríklad herečka Sofia Vergara a jej manžel Joe Manganiello. Kolumbijská rodáčka, ktorá hviezdi v seriáli Moderná rodina, si obliekla výrazné šaty s kvetinovou potlačou a vyzerala veľmi pôvabne. Hoci oslávila už 45. narodeniny, mnohí by jej tipovali aj o desať rokov menej.

Herečka Jaime King
		odhalila pod
		priehľadnými...
Herec Simon
		Pegg.
+11Režisér Steven
		Spielberg (v strede) pózuje
		s...

Pôvaby na červenom koberci ukázala aj herečka Jaime King, ktorej voľba belasej róby s priehľadnou sukňou sa ukázala ako jemne provokujúca. Keď king pózovala s rukami pri tele, nebolo vidieť takmer nič. Potom však plisovanú sukňu zdvihla a rozprestrela a výsledkom bol odhaľujúci efekt. Aj kúsok spodnej bielizne pod šatami.

Herečka Jaime King odhalila pod priehľadnými...
Herečka Jaime King odhalila pod priehľadnými šatami svoju spodnú bielizeň. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Už spomenutá Olivia Cooke sa nedala prehliadnuť v šatách výraznej červenej farby a netradičného nylonového materiálu z kolekcie značky Calvin Klein. Spielberg si ju vraj vybral do filmu takmer okamžite, lebo sa mu veľmi hodila do dvojrole Samanthy a Artemis. S výberom hlavného hrdinu v podaní Sheridana vraj už tak jasno nemal.

Herec dostal rolu až po druhej kastingovej skúške, pričom známeho hollywoodskeho režiséra údajne presvedčil na druhú šancu jeho výkon v snímke Skautský sprievodca zombie apokalypsou.

Režisér Steven Spielberg (v strede) pózuje s...
Režisér Steven Spielberg (v strede) pózuje s hercami filmu Ready Player One - zľava Tye Sheridan, Olivia Cooke, Lena Waithe, Philip Zhao, Simon Pegg, Win Morisaki a Ben Mendelsohn.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Sofia Vergara #Ready Player One #premiéra #Olivia Cooke #Jamie King
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nemusí byť všetko tak, ako sa zdá, myslite len na to najlepšie.
Čím skôr si spravíte svoju prácu, tým skôr...

+ Po práci si poriadne oddýchnite, spánok bude najlepší priateľ.
Investujte, peniaze k vám budú chodiť z...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk