Jedna chrbát, druhá hruď! Odhalená koža krások ovládla Hong Kong

28.03.2018 13:25

Odcestovali až do Hong Kongu, aby podporili charitatívny večer jednej z najznámejších organizácií, ktorá bojuje proti AIDS. Topmodelky Alessandra Ambrosio a Shanina Shaik bez debaty zažiarili.

Topmodelka Shanina Shaik predviedla odvážny...
Topmodelka Shanina Shaik predviedla odvážny dekolt aj rozparok. Na sebe má kreáciu Galia Lahav. Autor: SITA/AP, Vincent Yu

Obe dámy, ktoré sa objavili na červenom koberci charitatívnej akcie amfAR Hong Kong Gala stavili na róby s puncom zvodnosti. Brazílska gazela, ktorá sa minulý rok rozlúčila so značkou Victoria's Secret, stavila na odhalenie chrbta v kreácii Tommy Hilfiger. Čierne šaty na ramienkach zdobených štrasom pôsobili jednoducho, no veľmi zvodne a elegantne.

Topmodelka Shanina
		Shaik predviedla
		odvážny...
Choi Siwon, člen
		juhokórejskej popovej
		skupiny...
+4Topmodelka Shanina Shaik
		predviedla
		odvážny...

Jej kolegyňa Shaik bola vo výbere róby omnoho odvážnejšia a tiež opulentnejšia. Strieborná trblietavá kreácia zdobená veľkou mašľou pochádzala z dielne Galia Lahav a Shaikovej odhaľovala nielen hruď ozdobená miliónovým šperkom, ale tiež ukážkové nohy. Nahá pokožka je však v prípade topmodeliek akousi povinnou výbavou na podobných podujatiach.

Medzi hosťami podujatia boli aj hviezdy ázijského kontinentu – prišla napríklad herečka Michelle Yeoh, ktorá pochádza z Malajzie či spevák Choi Siwon, ktorý je členom juhokórejskej popovej formácie Super Junior.

Brazílska modelka Alessandra Ambrosio...
Brazílska modelka Alessandra Ambrosio predviedla odhalený chrbát. Autor: SITA/AP, Vincent Yu

Aj v tento večer organizácia, ktorá vznikla už v roku 1985, zbierala finančné prostriedky na podporu výskumu liekov proti AIDS a prevenciu tejto choroby, ako aj pomoc ľuďom, ktorí sú ňou postihnutí. Pravidelne sa tak deje prostredníctvom dražieb na akciách amfAR, kde sa najmä majetní hostia zapájajú a dražia si vzácne umelecké diela, limitované edície rozmanitých výrobkov módneho priemyslu či zážitkové momenty.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zvodnosť #Shanina Shaik #krása #Hong Kong #amfar #Alessandra Ambrosio
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Buďte dnes veľmi opatrný, hrozia drobné úrazy v domácnosti.
Dnes sa naučíte veľa zaujímavostí, využite ich...

+ Počúvajte rady svojho lekára, chce pre vás len to najlepšie.
Neberte si úver, nepotrebujete ho naozaj...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk