Baldwin vzal na Broadway krásnu manželku. Dieťa číslo 4 je už blízko!

10.04.2018 09:00

Len pred pár dňami oslávil herec Alec Baldwin okrúhle jubileum. Cez víkend si spravili s manželkou "dodatočnú oslavu" počas návštevy Broadway.

Herec Alec Baldwin a jeho tehotná manželka...
Herec Alec Baldwin a jeho tehotná manželka Hilaria Baldwin na premiére prestavenia Mean Girls na Broadway. Autor: SITA/AP, Greg Allen

Sympatický manželský pár vyrazil na predstavenie Mean Girls, ktoré je známe aj ako úspešná filmová komédia s Lindsay Lohanovou spred pár rokov. Baldwin a jeho pôvabná manželka ochotne zapózovala médiám. Hilaria, ktorá je už v poslednom štádiu pred pôrodom ďalšieho potomka, v letných pruhovaných šatách predviedla materské krivky.

Tehotná inštruktorka jogy aj počas tohto tehotenstva vraj neustále cvičila svoju milovanú jogu. Priznala sa však, že tentoraz bolo očakávanie už o niečo náročnejšie. Je to už štvrté dieťa pôvabnej brunetky a malo by prísť na svet o pár týždňov.

Herečka Ellie
		Kemper.
Herečka Tina
		Fey.
+3Herečka Emma Thompson
		(vľavo) a Diane
		Sawyer...

Predstavenie Mean Girls si prišli pozrieť aj herečka Busy Phillips, moderátor a herec Jimmy Fallon či herečka Emma Thompson. Za novinkou na broadwayskej scéne stojí herečka a dramatička Tina Fey, ktorá si v pôvodnom filme kedysi tiež zahrala. Ani ona na premiére nechýbala a pútala pozornosť v bielych kostýmových šatách.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tehotenstvo #premiéra #Mean Girls #Hilaria Baldwin #Alec Baldwin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa dnes stresovým situáciám, určite by vám neurobili dobre.
Viete sa v živote vynájsť to je...

+ Nemusí byť všetko tak, ako sa zdá, myslite len na to najlepšie.
Čím skôr si spravíte svoju prácu, tým skôr...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk