Len tak mimochodom vyzerám ako bohyňa! 51-ročná Berry opäť brala dych

13.04.2018 12:56

Hoci prekročila päťdesiatku, pri herečke Halle Berry sa tento číselný údaj zdá ako hotové science-fiction.

Herečka Halle Berry odhalila nohy v šatách Adaem.
Herečka Halle Berry odhalila nohy v šatách Adaem. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Niekdajšia víťazka Oscara a hviezda filmov ako Ples príšer či Gothica sa objavila vo štvrtok večer na 29. ročníku vyhlásenia cien GLAAD Media Awards v Los Angeles. Prišla odovzdať jednu z cien a časť večera aj odmoderovala. Ale predovšetkým vyzerala fakt božsky.

V krátkych asymetrických šatách Adaem sa 51-ročná mama dvoch detí stala jednou z najsexy dám večera. Predviedla ukážkové nohy bez známky celulitídy aj príťažlivú figúru či usmievavú tvár.

Herec
		Matthew Wilkas (vľavo) a jeho partner
		-...
Herečka
		Halle Berry bola
		moderátorkou...
+14Speváčka Britney
		Spears pózuje fotografom.

Gay komunita, ktorá mala na vyhlásení cien početné zastúpenie (keďže GLAAD je nevládna organizácia monitorujúca reprezentovanie gay, lesbickej, bisexuálnej, transgender komunity v médiách), však mala veľkú radosť z prítomnosti ďalšej ikony. Reč je o speváčke Britney Spearsovej.

Popová princezná si prevzala jednu z cien večera z rúk speváka Rickyho Martina a vyvolala búrlivé ovácie publika aj pozvaných hostí. Spears na akciu dorazila v strieborných trblietavých minišatách, ktoré odhaľovali z jej figúry viac ako dosť.

Speváčka Britney Spears na vyhlásení cien GLAAD...
Speváčka Britney Spears na vyhlásení cien GLAAD Media Awards. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Medzi pozvanými hosťami podujatia boli napríklad aj športovci Adam Rippon a Gus Kensworthy, ktorí sa otvorene hlásia k homosexuálnej orientácii, či napríklad herec Jim Parsons – ten si odniesol cenu za výnimočný prínos a pomoc gay komunite v médiách.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #vek #Halle Berry #Britney Spears #gay #komunita #GLAAD Media Awards
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku