Drobná, Müllerová či Chomisteková: Na módnej šou bodovali, ktorá najviac?

, 20.04.2018 11:01

Prevažne dámske prominentné osadenstvo sa pred pár dňami objavilo na premiére novej kolekcie dizajnéra Fera Mikloška. Prítomné dámy vytiahli zo šatníkov kúsky od hostiteľa, ale tiež luxusné kabelky a doplnky.

Speváčka Emma Drobná.
Speváčka Emma Drobná. Autor: Peter Frolo

Medzi pozvanými nechýbala napríklad speváčka Emma Drobná, o ktorej sme už písali v súvislosti s výrazne zvodným lookom, ktorý na utorňajší večer volila. Minišaty z Mikloškovej minuloročnej kolekcie na jar a leto 2017 odhalili jej nohy a dodali bývalej víťazke Superstar nežnosť kombinovanú so sexepílom. Kontrast jemných volánikov, flitrovaného kára aj pierok na šatách v kombinácii s kabelkou zdobenou buklé mohol dopadnúť zle, ale opak sa stal pravdou. Drobná skrátka bodovala.

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko
		Karolína...
Speváčka
		Emma Drobná (vľavo) a jej
		spevácka...
+14Bývalá Miss Universe
		SR Denisa
		Mendrejová...

Efektná, hoci trochu kostýmová bola aj voľba Silvie Chovancovej-Lakatošovej, ktorá sa nielen krivkami, ale aj štýlom môže pasovať za slovenskú Heidi Klum. Jej šaty pošité strapcami mohli u niekoho evokovať tanečný kostým na divokú salsu, ale brunetke pudrová farba svedčala, kabelka však do celku nesedela.

Príťažlivý, už takpovediac letný look, predviedla riaditeľka konkurenčnej súťaže krásy – Karolína Chomisteková. Volila ľahučké splývavé šaty vo veľmi príťažlivej a pritom netradičnej variácii žltej – odtieni zlatobyle. Model vyzeral efektne najmä v pohybe, doplnila ho kabelkou Dior z populárnej kolekcie. Diskutabilné boli možno sandáliky. Tie mohli byť v tomto prípade jemnejšie.

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína...
Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková. Autor: Peter Frolo

Veľká časť Mikloškových „verných“ stavila na obligátnu čiernu farbu. Väčšinou doplnenú nejakou výraznejšou obuvou, alebo luxusnou kabelkou. V tomto zozname už tradične bodovala na pánsky štýl upravená štylistka Zuzana Kanisová v saku so zvýraznenými ramenami aj širokými chlopňami so saténovým dezénom. Doplnila ho kabelkou Yves Saint Laurent.

Moderátorka Marianna Ďurianová kombinovala akosi nesúrodo. Jej čierna blúzka doplnená čiernym tylom pošitým korálikmi akosi v kombinácii s tmavomodrými elastickými džínsami nefungovala. Boli to dve štýlovo celkom odlišné chute.

Moderátorské kolegyne a kamarátky Soňa...
Moderátorské kolegyne a kamarátky Soňa Müllerová (vľavo) a Emma Tekelyová. Autor: Peter Frolo

Svoj zmysel pre štýl, a rozhodne nie celkom tradičný a prvoplánový, preukázala opätovne Soňa Müllerová. Ako jedna z mála žien prišla v smotanovej kombinácii saka a širokých nohavíc v atypickej dĺžke. Odhalila členkové čižmy s oblou špičkou na spôsob 60-tych rokov a celok farebne vyladila vínovým opaskom aj elegantno-športovou kabelkou z dielne Carven.

Modelka
		na prehliadke Miklosko Jar-Leto
		2018....
Modelka na
		prehliadke Miklosko Jar-Leto
		2018....
+30Modelka na prehliadke
		Miklosko Jar-Leto
		2018....

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#prehliadka #móda #ženy #Fero Mikloško #Soňa Müllerová #Marianna Ďurianová #Silvia Chovancová-Lakatošová #Zuzana Kanisová #Emma Drobná
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vypnite myseľ a urobte si pár dní voľno a nič neriešte.
Dnes vás v práci určite potrebovať nebudú, nemajte...

+ Dnes budete mať ťažký deň, avšak na nikoho sa za to nevyhovárajte.
Neprezrádzajte tajomstvá, ktoré vám...