Prešlo 35 rokov! Krásna Pfeiffer v kultovom filme a dnes, je to rozdiel?

21.04.2018 11:00

Presne 35 rokov uplynulo tento rok od vzniku kultového filmu Zjazvená tvár. Snímku režiséra Briana De Palmu premietli na festivale Tribeca.

Vľavo je herečka Michelle Pfeiffer vo filme...
Vľavo je herečka Michelle Pfeiffer vo filme Zjazvená tvár (1983) a vpravo na zábere z roku 2018 na festivale Tribeca, kde sa film premietal po 35 rokoch.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Universal Picturec, koláž: zg

Nechýbali pri tom ani hlavní tvorcovia tejto kriminálnej drámy o kubánskom emigrantovi, ktorý sa prepracuje z malého zlodejíčka a dílera na drogového bossa v Miami. Stvárnil ho Al Pacino a známy herec nechýbal ani na diskusii s novinármi. Pozornosť však na seba pritiahla najmä herečka Michelle Pfeiffer, ktorá už čoskoro oslávi 60. narodeniny.

Príťažlivá kráska v Zjazvenej tvári stvárnila Pacinovu manželku a jej uhrančivá krása pred 35 rokmi pútala pozornosť divákov po celom svete a prispela k jej statusu nového sex-idolu. Nešlo však len o sexepíl, herečka prejavila aj svoj skutočný talent. Zaujímavosťou pritom je, že pôvodne ju režisér De Palma odmietol pozvať vôbec na kasting. Videl totiž Pomádu 2, v ktorej Pfeiffer účinkovala a bol presvedčený, že rolu drogovo závislej krásnej manželky Elviry nemôže táto dáma zvládnuť.

Herečka Michelle Pfeiffer na premietaní filmu...
Herečka Michelle Pfeiffer na premietaní filmu Zjazvená tvár pri príležitosti 35. výročia vzniku filmu. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Minulý rok mohli diváci v kinách vidieť herečku vo filmoch ako Vražda v Orient exprese alebo matka!, tento rok by sa do kín mala dostať v Janet van Dyneovej v pokračovaní komiksovej adaptácie Ant-Man s názvom Ant-Man and the Wasp.

Dnes je síce Pfeiffer už dáma na pokraji dôchodkového veku (29. apríla oslávi okrúhlu 60-ku), stále však vyzerá veľmi príťažlivo. Porovnať si ju môžete na záberoch vyššie.

Herečka Michelle Pfeiffer a herec Al Pacino na...
Herečka Michelle Pfeiffer a herec Al Pacino na zábere z filmu Zjazvená tvár. Autor: Universal Pictures

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rozdiel #rola #Michelle Pfeiffer #krása #hviezdy po rokoch #vek
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebuďte nervózny ak nepôjde všetko podľa vašich predstáv.
Nemali by ste klásť dôraz len na peniaze,...

+ Nevenujte sa neustále počítačovým hrám, už ste trochu pristarý.
Dostanete zaujímavú ponuku, ktorú však...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk