Už je to jasné! Vojvodkyňu Kate zosadila z trónu, Meghan je kráľovná štýlu

24.04.2018 01:00

Médiá po celom svete sa roky vyjadrovali pochvalne o odevnom štýle vojvodkyne Catherine z Cambridge. Po tom, ako sa v kráľovskej rodine objavila Meghan Markle, však pozornosť zamierila práve jej smerom.

Princ Harry a jeho snúbenica Meghan Markle na...
Princ Harry a jeho snúbenica Meghan Markle na koncerte pri príležitosti 92. narodenín kráľovnej Alžbety II. Autor: Reuters, POOL

Budúca manželka princa Harryho, ktorá povie áno svojmu kráľovskému snúbencovi v druhej polovici mája na zámku Windsor, je skutočne pôvabnou ženou. A čo viac, prievan urobila aj v kráľovskom odevnom štýle.

Kým Catherine mnohí vnímali ako dámu, ktorá sa vie obliecť pôvabne, elegantne a pritom štýlovo, americko-kanadská herečka priniesla so sebou aj sviežosť a mladistvý šmrnc. Vekovo je pritom rovnako stará ako práve známa vojvodkyňa a manželka princa Williama.

Princ Harry a jeho snúbenica Meghan Markle sa...
Princ Harry a jeho snúbenica Meghan Markle sa zúčastnili na recepcii v Australia House v Londýne. Autor: Reuters, POOL

Markle strhla na seba pozornosť počas víkendu na oslavách 92. narodenín kráľovnej Alžbety II. Počas koncertu v Royal Albert Hall zaujala šatami od dizajnérky Stelly McCartneyovej. Veľmi svieža bola voľba šiat s kvetinovým vzorom počas sobotňajšej recepcie v Australia House v Londýne a iba dva dni predtým žiarila v šatách s prúžkovaným vzorom a prepásaním v drieku.

Princ Harry a jeho snúbenica Meghan Markle na...
Princ Harry a jeho snúbenica Meghan Markle na stredajšom podujatí v Londýne. Autor: SITA/AP, Yui Mok
Meghan
		Markle, snúbenica princa
		Harryho,...
Spevák
		Craig
		David.
+6Spevák Donel Mangena z
		televíznej šou The
		Voice...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #móda #štýl #Meghan Markle #svadba princa Harryho
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku