Verešová opäť plesovou kráľovnou. Hruď odhalila v priehľadnej róbe

23.04.2018 12:39

Slovenská rodáčka Andrea Verešová sa aj po rokoch života v susednom Česku teší pozornosti médií a verejnosti. A tiež dostáva pozvania na všemožné akcie. Cez víkend "plesala".

Modelka Andrea Verešová na Plese Prahy 1.
Modelka Andrea Verešová na Plese Prahy 1. Autor: Profimedia

Bývalú Miss Slovensko pozval na Ples Prahy 1 starosta tejto mestskej časti a 37-ročná Slovenka rozhodne nesklamala. Vdýchla podujatiu celebritný punc a už klasicky predviedla aj svoj povestný (a často výrazne vizuálne umocňovaný) sexepíl.

Tentoraz to bolo spojenie s dizajnérkou Zuzanou Lešák Černou, z ktorej dielne pochádzal model šiat s priehľadným živôtikom a trblietavou výšivkou na poprsí a výraznou sukňou z hodvábneho saténu. Verešová s Černou založili pred časom značku, v rámci ktorej sa spolu podieľajú na tvorbe ženskej módy. Lepšiu „vlajkovú loď“ si návrhárka v Česku určite želať nemohla. Hovorí sa, že Verešovej štýl patrí medzi tamojšími ženami medzi mimoriadne obľúbený a obdivovaný.

Nebola by to, samozrejme, Verešová, ak by si nevybrala kúsok, ktorý zvýrazní jej prednosti. Priehľadná látka na hrudi odhaľovala výrazne nahú pokožku pod ňou. A tiež Verešovej chirurgicky vylepšené prednosti. Na akcii nechýbali ani ďalšie celebritné tváre z magazínov ako Jana Doležalová, Kateřina Mátlová či Lucie Smatanová.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šaty #ples #odhalenie #Andrea Verešová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Venujte sa dnes po práci hlavne sebe, potrebujete to.
Investície do dlhopisov konenčne prinesú želaný...

+ Niektoré jedlá vášmu telu robia dobre, iné zasa nie, nerozrušujte sa.
Všetko si môžete ešte premyslieť a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk