Kristína si súboj neviest pozrela s manželom, sexi Glosíková si vystačila sama

26.04.2018 13:10

V utorok večer mala v Bratislave premiéru filmová novinka Dve nevesty a jedna svadba.

Česká komédia režiséra Tomáša Svobodu je nabitá hereckými hviezdami ako Anna Polívková a Ester Geislerová, ktoré si zahrali hlavné postavy. Popri nich sa pred kamerami objavili aj Eva Holubová, Bohumil Klepl a mnohí ďalší.

Ester Geislerová na bratislavskej premiére...
Ester Geislerová na bratislavskej premiére novej českej komédie Dve nevesty a jedna svadba. Autor: David Duducz

Slovenským divákom prišli komédiu do Bratislavy predstaviť herci Ester Geislerová a Roman Blumaier, nechýbal ani režisér Tomáš Svoboda. Ako priznal, pre neho ako režiséra je nanajvýš dôležité, aby sa herci na pľaci cítili slobodne. „Vtedy sú schopní a ochotní urobiť akúkoľvek hovadinu, aká im alebo mne napadne a jedine v takejto vzájomnej dôvere podľa mňa môže vznikať drzý a dobrý humor," prezradil.

Speváčka Kristina s manželom Mariánom Kavuličom...
Speváčka Kristina s manželom Mariánom Kavuličom na bratislavskej premiére novej českej komédie Dve nevesty a jedna svadba. Autor: David Duducz

Dve nevesty a jedna svadba prilákala do kina aj množstvo známych tvárí. Zabaviť sa prišla speváčka Kristina s manželom. Dvojica si pred dvoma rokmi „užila“ vlastnú svadbu, kedy Kristina povedala „áno“ po dlhoročnom vzťahu svojmu manažérovi, Mariánovi Kavuličovi.

Tanečnica Natália Glosíková na bratislavskej...
Tanečnica Natália Glosíková na bratislavskej premiére novej českej komédie Dve nevesty a jedna svadba. Autor: David Duducz

Pred fotografmi sa ukázal aj ďalší manželský pár, moderátorka Petra Bernasovská a Ľudovít Jakubove, speváčka Beáta Dubasová si prišla komédiu pozrieť bez manžela, v spoločnosti kamarátky. Pred objektívmi sa ukázali aj speváčka a herečka Veronika Strapková, tanečnica Natália Glosíková, spevák Jakub Petraník, moderátorka Lucia Forman Habancová či modelka Silvia Kucherenko. Pozrite si ich v našej galérii.

Tanečnica Natália Glosíková na
		bratislavskej...
Modelka
		Silvia Kucherenko na
		bratislavskej...
+8Moderátorka Petra
		Bernasovská s
		manželom...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Kristina #Beáta Dubasová #Jakub Petraník #Dve nevesty a jedna svadba #Veronika Strapková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezaťažujte si telo neustále rôznymi nezdravými produktami.
Urobte si poriadok vo financiách, súrne to už...

+ Ak potrebujete deň sami pre seba, urobte si ho.
Nový týždeň, nové úlohy a práca, začnite na tom...