Sestry kontra sestry! Premiéra so Serenou či Gigi, ktoré duo boduje viac?

27.04.2018 15:07

Dve dvojice slávnych sestier sa zišli v New Yorku na veľkej filmovej premiére. Pozornosť patrila najmä Serene Williamsovej.

Tenistka Serena Williams (v strede) pózuje so...
Tenistka Serena Williams (v strede) pózuje so sestrami Gigi Hadidovou (vľavo) a Bellou Hadidovou. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Práve slávna tenistka je objektom nového dokumentu z produkcie HBO pod názvom Being Serena. Na jeho premietanie sa prišla pozrieť 36-ročná športovkyňa osobne. Aj s podporou manžela Alexisa Ohaniana.

Dvojica zapózovala médiám – kým Serena sa usmievala doširoka, jej polovička sa prezentovala zdržanlivejšie. Našťastie potom prišla sestra Venus a s ňou si mohla niekoľkonásobná víťazka grandslamových turnajov zapózovať naplno.

Tenistka Serena
		Williams a jej manžel
		Alexis...
Modelka Gigi Hadid
		predviedla výrazný tmavý
		rúž...
+4Známe sestry - tenistky
		Serena Williams
		(vľavo)...

Pozvanie na premiéru dostali aj ďalšie dve známe sestry – topmodelky Gigi a Bella Hadidové. Nie je jasné, či dôvodom ich prítomnosti je len samotný fakt, že obe sú tiež slávne rovnako ako Venus a Serena. Pozerala sa však na ne dobre. Nie darmo sú to topmodelky.

Staršia Gigi zaujala na prvý pohľad netradičným líčením – predviedla totiž výrazný tmavý rúž a pôsobila priam goticky, jej sestra Bella stavila na prirodzenosť a ležérnu športovú eleganciu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #dokument #Serena Williams #Gigi Hadid #Bella Hadid
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku