Stretnutie exmilencov! Nývltová a Sajfa na párty, spojila ich práca

01.05.2018 09:00

Luxusný nábytok, móda, ale aj krásne ženy - to všetko bolo súčasťou jedného z minulotýždňových večerov v Bratislave. A médiá mali postarané aj o pikantný rozmer večera.

Slovenská topmodelka Linda Nývltová.
Slovenská topmodelka Linda Nývltová. Autor: STOPKA

Na prezentácii značky luxusných kuchyní v bratislavskom showroome Stopka Miele sa stretli totiž niekdajší exmilenci – jeden z párov, ktorý kedysi pútal pozornosť domáceho šoubiznisu. Reč je o topmodelke Linde Nývltovej a moderátorovi Matejovi Cifrovi alias Sajfovi.

Modelka
		Linda Nývltová z Elite
		Bratislava...
Modelka z
		agentúry Elite Model Managment
		počas...
+8Moderátor Matej Cifra
		rozdával po celý
		večer...

Kým on celým večerom a mini-párty spojenou s módnou prehliadkou luxusnej módy sprevádzal, Nývltová priletela až z Ameriky, aby sa na akcii zúčastnila ako hviezdny hosť. Tvár z agentúry Elite Bratislava nestratila nič zo svojej krásy, hoci v modelingu ju na domácej scéne zatienili kolegyne ako Michaela Kocianová, Saša Gachulincová či Barbora Brušková. Nývltová bola neprehliadnuteľná vo vzorovaných šatách s detailmi čipkovaných lemov a s kožušinovou kabelkou.

Moderátor Matej Cifra rozdával po celý večer...
Moderátor Matej Cifra rozdával po celý večer úsmevy a svoj nezameniteľný humor. Autor: STOPKA

Hoci niektorí bývalí partneri sa radšej obchádzajú, v prípade slovenskej topmodelky a moderátora, ktorý je dnes už šťastne ženatý muž, to neplatí. Aj počas štvrtkového večera sa neváhali pozdraviť a prehodiť pár slov. Aspoň toľko, koľko im dovolili pracovné povinnosti.

Na akcii sa okrem spomenutej „dvojice“ objavili aj ďalšie známe tváre – medzi nimi napríklad lekárka Alena Pallová, riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková či bývalá Miss Veronika Vágnerová.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#stretnutie #Linda Nývltová #Matej Cifra #exmilenci
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte svoje zdravie, ak máte zlý pocit, navštívte lekára.
Sám nič nezmôžete, preto sa radšej s...

+ Dnes bude váš deň sprevádzať napätá atmosféra, avšak vy to môžete zmeniť.
Peniaze si nepožičiavajte, bude...