Vstúpila si do svedomia? Heidi Klum zahalená, nohy ukazuje jej kolegyňa

03.05.2018 13:09

Priame prenosy z talentovej zábavnej šou Amerika má talent už čoskoro odštartujú na televíznych obrazovkách. Hlavné tváre programu sa stretli v Los Angeles.

Zľava: Televízna osobnosť a modelka Heidi Klum,...
Zľava: Televízna osobnosť a modelka Heidi Klum, producent a porotca Simon Cowell, tanečnica, speváčka a porotkyňa Mel B a producent Howie Mandel.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Pod záštitou televízie NBC sa na NBCUniversal Summer Press Day stretli porotcovia Simon Cowell, Howie Mandel a ich dve pôvabné kolegyne Mel B a Heidi Klum. Pozornosť pútala najmä posledná menovaná, ktorá pred pár dňami vyvolala kontroverzné reakcie na zverejnenie jej pikantného obnaženého pozadia.

Hoci v Klumovej prípade je svet zvyknutý na „sexy“ prezentáciu a nejaké to odhalenie, tentoraz mama štyroch detí zostala prekvapivo decentná. V smotanovom overali s flitrami poodhalila len kúsoček výstrihu. Naopak, štafetu prebrala Mel B, bývalá členka formácie Spice Girls.

Nemecká modelka a televízna osobnosť Heidi Klum.
Nemecká modelka a televízna osobnosť Heidi Klum. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Tanečnica a speváčka si obliekla jednoduchý, no veľmi efektný model tunikových minišiat, ktoré odhaľovali jej nohy v gladiátorských sandálikoch so štrasom. Práve Melanie Brown len pred pár dňami prilákala pozornosť paparazzov, keď sa v jednom z luxusných dovolenkových centier zbavila vrchného dielu plaviek a predviedla svoje odhalené vnady. Zdá sa teda, že obe spomenuté dámy majú jeden celkom jasný talent – provokovať a vyzliekať sa na počkanie. Hoci aj po štyridsiatke…

Porotkyňa Mel B predviedla nový účes aj...
Porotkyňa Mel B predviedla nový účes aj odhalené nohy. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#provokácia #odhalenie #odhalené hviezdy #Mel B #Heidi Klum #Amerika má talent
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor čo zjete, vaše telo to nestrávi ľahko a bude vám zle.
Buďte opatrný, čo sa týka financií,...

+ Ak sa dnes nebudete cítiť dobre, určite zalezte do postele a vyliečte sa.
Neberte si teraz pôžičku, nie je...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk