Ostatní môžu ísť domov! Aj najzvodnejšie modelky zatienila úchvatná Blanchett

10.05.2018 22:06

Modelingová elita už patrí takpovediac k inventáru filmového festivalu v Cannes a počas stredajšieho premietania filmu Sorry Angel zaplnila červený koberec v plnej zbroji.

Ruská modelka Irina Shayk v kreácii Versace....
Ruská modelka Irina Shayk v kreácii Versace. Pod ktorou nemala rozhodne nič oblečené. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Medzi hosťkami slávnostného večerného programu sa objavila napríklad britská topmodelka Stella Maxwell v kreácii Roberto Cavalli Couture či Josephine Skriver odetá do kreácie Giambattista Valli Couture. Azda ani jedna z nich však neupriamila na seba toľko pozornosti, ako ruská kráska Irina Shayk – na červenom koberci prítomná už druhý večer za sebou.

Modelka
		Stella
		Maxwell.
Herečka
		Araya Hargate v kreácii Ralph &
		Russo...
+24Herečka a prezidentka
		poroty 71. ročníka
		Cannes...

Kým v stredu to bola stávka na istotu a eleganciu v podobe čiernej róby, štvrtok si vzala pod palec ako absolútna provokatérka večera. Shayk si totiž obliekla na seba kreáciu Versace, kde na prednom diele boli kusy látky spojené len pozlátenými retiazkami. A celkom zjavne bola partnerka hollywoodskeho herca a režiséra Bradleyho Coopera naostro.

Ani to však nestačilo zatieniť dámu, ktorá sa na akciii ukázala o pár hodín neskôr – reč je o austrálskej herečke, dvojnásobnej držiteľke Oscara a prezidentke tohtoročnej poroty Cate Blanchettovej.

Herečka a prezidentka poroty 71. ročníka Cannes...
Herečka a prezidentka poroty 71. ročníka Cannes Cate Blanchett bola úchvatná. Autor: Reuters, REGIS DUVIGNAU

Očarujúca, elegantná, štýlová aj originálna – takéto prívlastky na jej adresu znejú pomerne často a vo štvrtkový večer ich potvrdila, keď sa objavila na premiére filmu Cold War v kreácii Mary Katrantzou s výrazným motívom kvetín, ručne pošívanej flitrami s akousi kalichovou sukňou „vcucávajúcou“ sa dovnútra. Na tento módny počin sa skrátka nechytal vo štvrtok večer nik. A to treba podotknúť, že mnohé dámy vyzerali naozaj očarujúco.

Herečka Lupita Nyong'o pózuje v kreácii...
Herečka Lupita Nyong'o pózuje v kreácii Christian Dior Couture. Autor: SITA/AP, Arthur Mola

Platilo to o Lupite Nyong'o v kreácii Christian Dior Couture, herečke Amber Heardovej v róbe Valentino s kvetinovým motívom aj porotkyni Lee Seydouxovej v minikreácii Louis Vuitton. Všetky dámy si pozrite v našej galérii. Naozaj to stojí za to.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #modelky #krása #irina Shayk #couture #Cate Blanchett #Cannes 2018 #Cannes
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pravda je pre vás veľmi dôležitá, snažte sa ju zistiť, čo najobjektívnejšie.
Všetko sa dá vyriešiť nemáte...

+ Počas víkendu si konečne doprajte leňošenie, tešte sa na to.
Nepočítajte peniaze na účte viac ako je...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk