Ramazzottiho krásna Marica v Cannes: Taliansku veru nerobí hanbu!

13.05.2018 14:30

Na Francúzskej riviére sa momentálne nachádzajú hviezdy z celého sveta a pozvanie do ich radov dostala aj moderátorka a modelka Marica Pellegrinelli.

Talianska modelka a herečka Marica...
Talianska modelka a herečka Marica Pellegrinelli pózuje na červenom koberci v Cannes. V kreácii od Alberty Ferretti. Autor: Reuters, JEAN-PAUL PELISSIER

Dvadsaťdeväťročná rodáčka z talianskeho Bergama, ktorá je od roku 2014 manželkou známeho speváka Erosa Ramazzotttiho, rozhodne nesklamala. Na jednu zo slávnostných premiér dorazila ako moderná princezná v púdrovej róbe z dielne Alberty Ferrettiovej.

Dlhonohá brunetka s priam dokonalými krivkami predviedla na červenom koberci príťažlivú figúru, ale aj krásnu tvár a razom sa stala magnetom pre fotografov popri takých dámach ako Julianne Moore či Irina Shayk.

Herečka
		Louise Bourgoin v kreácii
		Giambattista...
Dídžejka
		a modelka Chantel
		Jeffries.
+21Dídžejka a modelka
		Chantel
		Jeffries.

Medzi sexy modelkou a jej slávnym manželom je síce vekový rozdiel 25 rokov, ale dvojica spoločne tvorí pár už niekoľko rokov. Spoločne vychovávajú šesťročnú dcéru Raffaelu a trojročného Gabria. Ramazzotti má z prvého manželstva s moderátorkou Michelle Hunzikerovou už dospelú dcéru Auroru.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Marica Pellegrinelli #krása #Eros Ramazzotti #červený koberec #Cannes 2018 #Cannes
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes prežijete pohodový deň, starosti môžete odložiť na neskôr.
Nerozhadzujte peniaze, ak to naozaj nie je...

+ Pozor na zdravie, nepreceňujte svoje schopnosti viac ako je potrebné.
Radšej sa spýtajte hneď ak je vám...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk