Han Solo je späť: Do sveta hviezd vstúpila aj kráska z Hry o tróny!

11.05.2018 15:15

Zdá sa, že filmová sága Star Wars je nevyčerpateľná. V Los Angeles mal premiéru filmu o osudoch mladého Han Sola, ktorého kedysi stvárnil Harrison Ford.

Herečka Emilia Clarke prišla na premiéru v...
Herečka Emilia Clarke prišla na premiéru v kreácii Valentino Haute Couture. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Do novinky, samozrejme, Forda obsadiť nemohli. Jeho štafetu zverili tvorcovia mladému hercovi Aldenovi Ehrenreichovi a ten sa vraj role zhostil s veľkým nasadením a nadšením. Na filmovej premiére už nechýbali zástupy fanúšičiek, ktoré stihol získať. Pozornosť médií sa však sústreďovala aj na ďalšie hviezdy premiéry.

Herec
		Alden Ehrenreich (vpravo) a Donald
		Glover...
Manželský
		pár Joe Manganiello a Sofia
		Vergara...
+6Herečka Thandie
		Newton.

Medzi ne sa nepochybne zaradila kráska Emila Clarke, známa najmä zo seriálu Hra o tróny. V kreácii Valentino Haute Couture bola na červenom koberci neprehliadnuteľná a pred objektívmi strúhala svoje povestné zvodné úsmevy. Do nového príbehu obsadili tvorcovia aj herečku Thandie Newtonovú či herca a speváka Donnyho Glovera, ktorý je známy aj pod pseudonymom Childish Gambino.

Režisér Ron Howard (vpravo), s hercom Aldenom...
Režisér Ron Howard (vpravo), s hercom Aldenom Ehrenreichom (vľavo) a Georgem Lucasom. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Snímka by sa mala dočkať aj veľkej festivalovej premiéry na Francúzskej riviére, kde momentálne v Cannes prebieha 71. ročník filmového festivalu. Do slovenských kín dorazí film o osudoch vesmírneho dobrodruha Han Sola o niekoľko dní na to.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku