Bella Hadid kráľovnou piatkového Cannes, dorazila aj slávna Češka

12.05.2018 08:31

Premiéru súťažného filmu Ash is the purest white zaradili organizátori festivalu v Cannes na piatkový večerný program. A na červený koberec povolali známe krásky.

Topmodelka Bella Hadid na červenom koberci v...
Topmodelka Bella Hadid na červenom koberci v Cannes. V kreácii Christian Dior Haute Couture. Autor: SITA/AP, Arthur Mola

Nechýbal už typický inventár festivalu ako čínska hviezda Fan Bingbing či švédska playmate Victoria Silvstedt, tentoraz si však najviac pozornosti uchmatla americko-jordánska topmodelka Bella Hadid.

Šoubiznisová osobnosť Miya
		Muqi.
Herečka
		Deepika Padukone bola na
		červenom...
+10Herečka Araya Hargate
		na premiére v
		kreácii...

Ambasádorka značky Dior ukazuje každým rokom svoju väčšiu a väčšiu mediálnu silu – so sestrou Gigi a modelkou Kendall Jennerovou patria do novej generácie supermodeliek a firmy si veľmi dobre uvedomujú ich príťažlivosť pre masy a mladú generáciu. Na slávnostnom piatkovom gala sa však Bella priblížila svojou prezentáciou skôr estetike starého Hollywoodu ako modernej a odvážnej móde sexy krások z Instagramu.

Česká modelka Eva Herzigová v kreácii Christian...
Česká modelka Eva Herzigová v kreácii Christian Dior Haute Couture. Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

Modelka na červený koberec vstúpila v kreácii z kolekcie Christian Dior Haute Couture. Róba s masívnou sukňou, na ktorú potrebuje nositeľka asistenta, nie je v Cannes nič výnimočné. Hadid v kreácii musela zvládnuť aj chôdzu po schodoch do festivalového kina či pózovanie uprostred koberca a dala to na jednotku s hviezdičkou. Jej prirodzený talent predvádzať sa pred objektívmi je neoddiskutovateľný.

Značka Dior v Cannes mala v piatok večer ešte jednu svoju tvár – českú topmodelku Evu Herzigovú, ktorá je tvárou kozmetiky pre zrelšiu pleť. V čiernom zamate, rovnako z ateliéru haute couture, vyzerala veľmi pôvabne.

Herečka Deepika Padukone bola na červenom...
Herečka Deepika Padukone bola na červenom koberci neprehliadnuteľná.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, REGIS DUVIGNAU

Najväčším magnetom pre oči sa však stala herečka Deepika Padukone v magentovej róbe Ashi Studio, v ktorej akoby pripomínala našuchoreného veľkého exotického vtáka. Viac fotografií si pozrite v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#móda #Eva Herzigová #Christian Dior #Cannes 2018 #Cannes #Bella Hadid
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na prechladnutie, hlavne ak ide o pohlavné orgány hrozia bolesti.
Prežijete ťažký deň, ktorý však...

+ Máte nedostatok spánku, čo spôsobuje nesústredenie v zamestnaní.
Budete mať veľa práce, dokončíte ju však...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk