Lopez v podprsenke, Ciara takmer ako nahá! Magazín Billboard rozdával ceny

21.05.2018 09:47

Bol to večer top hviezd hudobného neba. Taylor Swift, Jennifer Lopez, Selena Gomez či Ciara - to je len výber zo zvučných mien udeľovania cien časopisu Billboard v Las Vegas v nedeľu večer.

Taylor Swift získala aj jedno z hlavných ocenení večera, stala sa najlepšou speváčkou. Na červenom koberci pózovala v šatách jemnej ružovej farby Atelier Versace, ktoré boli posiate trblietavými a výraznými aplikáciami. Výrazný rozparok na boku róby ponúkol fotografom aj prítomným pohľad na sexi stehná mladej hviezdy.

Taylor Swift na udeľovaní Billboard Music...
Taylor Swift na udeľovaní Billboard Music Awards 2018 v Las Vegas. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Speváčka Janet Jackson sa stala počas večera jednou z hlavných hviezd, kedy si prevzala ocenenie „ikona“ hudobného sveta, zároveň na pódiu predviedla strhujúcu šou. Na červený koberec dorazila v jednoduchom bielom tričku a výraznej, širokej bielej sukni posiatej jemnými bodkami, jej outfit dopĺňali mohutné zlaté šperky.

Jennifer Lopez na udeľovaní Billboard Music...
Jennifer Lopez na udeľovaní Billboard Music Awards 2018 v Las Vegas. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Sexi pohľad bol na Jennifer Lopezovú, ktorá mala pod koženým sakom značky Roberto Cavalli bordovej farby iba podprsenku. K modelu doladila aj vysoké kožené čižmy. Podobne ako Janet Jackson, aj ona na pódiu počas večera vystúpila spolu so skupinou tanečníkov.

Jennifer
		Lopez na udeľovaní Billboard
		Music...
Taylor
		Swift na udeľovaní Billboard
		Music...
+14Maren Morris na
		udeľovaní Billboard
		Music...

Ani speváčka Ciara nepatrila na červenom koberci medzi hanblivky a v šatách z dielne Julien Macdonaldovej predviedla svoje sexi telo zo všetkých strán. Jemná látka róby totiž viac odhaľovala ako zahaľovala a rovnako na tento účel poslúžil aj strih šiat.

Ciara na udeľovaní Billboard Music Awards 2018...
Ciara na udeľovaní Billboard Music Awards 2018 v Las Vegas. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Jennifer Lopez #Ciara #Billboard Music Award 2018
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku