Oňová, Müllerová či Ďurianová: Moderátorský babinec vyrazil na premiéru

24.05.2018 14:05

Ženský film a ženská plejáda známych osobností k tomu - tak to vyzeralo v stredu večer na premiére novinky Dámsky klub v jednom z bratislavských multiplexov.

Na premiére novinky - komédie Dámsky klub -...
Na premiére novinky - komédie Dámsky klub - bolo veselo. A nechýbali ani dámy z Dámskeho klubu. Zľava: Andrea Chabroňová, Karin Majtánová a Soňa Müllerová.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: foto David Duducz

Asi nikoho neprekvapí, že na premietanie filmu Dámsky klub, v ktorom hviezdia herečky ako Jane Fonda či Diane Keaton, prišli aj dámy z toho slovenského „dámskeho klubu“. Áno, reč je o moderátorkách poludňajšej relácie RTVS.

Premiéru si nenechala ujsť Karin Majtánová, Andrea Chabroňová, ani Soňa Müllerová, ktorá už tradične pútala pozornosť štýlovým outfitom. Pred štartom premietania sa stretla vo foyer kina, vyzdobenom improvizovanou čitárňou, aj s kamarátkou Emmou Tekelyovou či kolegyňami Mariannou Ďurianovou a Máriou Zelinovou.

Kolegyne
		a kamarátky Soňa Müllerová (vľavo)
		a...
Moderátorka Dámskeho klubu Karin Majtánová.
+5Na premiéru filmu
		Dámsky klub sa prišla
		pozrieť...

O moderovanie premiéry sa však tentoraz nepostarala žiadna z televíznych moderátorských tvárí – tvorcovia večera ho zverili televíznej „svokre“ Gizke Oňovej. „Pred štyrmi rokmi som si myslela, že ma už nemôže nič prekvapiť. Potom som sa úplnou náhodou dostala k relácii Svokra, začala som chodiť do rodín a otvárať oči, čo všetko som ešte nevidela a nezažila," uviedla 69-ročná Oňová.

"Keď som sa dozvedela, že štyri krásne dámy v mojom veku, hrdinky filmu Dámsky klub, tiež posunula náhoda a nie práve cenné dielo k tomu, aby zmenili svoje životy, povedala som si, že tento film musím vidieť.“

Speváčka a televízna celebrita Gizka Oňová sa...
Speváčka a televízna celebrita Gizka Oňová sa postarala o moderovanie premiéry. Autor: David Duducz

Ústrednej štvorici hrdiniek na plátne sa dostane do rúk román Päťdesiat odtieňov sivej. Voči knihe majú skutočné znalkyne literatúry obrovské výhrady. Aj napriek nim sa však rozhodnú, že si ju prečítajú. Ukáže sa, že to bolo jedno z najlepších rozhodnutí ich životov. Vášnivý a živočíšny svet pána Graya doslova obráti ich unavené životy hore nohami. V dámach sa opäť naplno rozhorí túžba po romantike a dobrodružstve. V živote každej z nich sa začnú diať zásadné zmeny.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zmena #Soňa Müllerová #premiéra #Päťdesiat odtieňov sivej #moderátorky #Gizka Oňová #Dámsky klub
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor čo zjete, vaše telo to nestrávi ľahko a bude vám zle.
Buďte opatrný, čo sa týka financií,...

+ Skľudnite svoju myseľ, nemyslite stále len na prácu a povinnosti.
Ako k vám peniaze prídu tak aj odídu,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk