Spoznáte túto elegantnú dámu v uliciach New Yorku? Je to slávna diva!

30.05.2018 00:00

Kedysi provokovala bizarnými módnymi kreáciami, ale dnes je zo speváčky Lady Gaga priam ukážková dáma. V uliciach New Yorku bola na nepoznanie.

Speváčka Lady Gaga na zábere z New Yorku z...
Speváčka Lady Gaga na zábere z New Yorku z víkendu 26. mája 2018. Autor: FENDI

Počas víkendu sa 31-ročná hviezda vybrala do nahrávacieho štúdia Electric Lady Studios, kde údajne vznikajú celkom nové nahrávky známej blondínky. Gaga si na cestu obliekla vskutku netradičnú kreáciu – teda netradičnú na jej osobu. Svet je totiž viac zvyknutý na jej provokatívne modely či zvodné šaty s odhaľujúcimi detailmi.

Tentoraz hudobná diva však stavila na šedé šaty s drobným kockovaným vzorom a dvojitou sukňou z dielne značky Fendi. Nechýbali k tomu ani topánky rovnakej značky, lodičky Colibri s populárnym logom v tvare písmena F.

Gaga je zjavne ďalšou hviezdou, ktorá prepadla naplno značke Fendi a jej najnovším kreáciám. Za posledný rok sa taliansky módny dom, pre ktorý tvorí dizajnér Karl Lagerfeld, vrátil na piedestál práve vďaka kolekcii s výraznou logo potlačou. Gaga si z nej vybrala len drobný kúsok, ale celok vyzeral naozaj ukážkovo a príťažlivo.

Do nahrávacieho štúdia zamieril v pondelok aj spevák Tony Bennett, s ktorým Gaga naspievala swingovú nahrávku Cheek to cheek. Špekuluje sa teda o tom, že podobné skladby pripravuje dvojica znovu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pôvab #New York #Lady Gaga #Fendi #elegancia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte, že neexistuje náhrada za pravidelné cvičenie.
Nenechajte sa zlanáriť na zdanlivé zľavy,...

+ Už nie je teplé počasie, začnite sa podľa toho aj obliekať.
Tento týždeň sa od vás bude očakávať väčšia...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk