Verešová, Alagič aj Marešová na párty: To je pohľad, jedna krajšia ako druhá!

01.06.2018 00:00

Letné počasie priam zvádza k organizovaniu rozličných záhradných párty pod holým nebom. Jednu takú si strihli mnohé známe krásky aj v susednom Česku v Prahe.

Slovenská modelka Andrea Verešová.
Slovenská modelka Andrea Verešová. Autor: Profimedia

Na podujatí sa slávilo s hostiteľom večera – známou značkou chutných cukroviniek – sladký bol však aj pohľad na mnohé prítomné dámy. Pozvanie na akciu vzali naozaj vážne a väčšina z nich dorazila v dlhých šatách s ležérnejším, no dostatočne luxusným a elegantným nádychom.

Moderátorka Jasmina Alagič nechýbala na akcii...
Moderátorka Jasmina Alagič nechýbala na akcii Raffaello. Autor: Profimedia

V záplave českých mien sa vynímala slovenská rodáčka Andrea Verešová, ktorá tentoraz nič neodhalila, ani neukázala v priehľadnej látke. A stačilo to na to, aby bola jednou z kráľovien večera v šatách s pôvabnou kvetinovou potlačou.

Aj ďalšia zástupkyňa Slovenska, hoci s bosniansko-maďarskou krvou v žilách, patrila medzi príťažlivé ozdoby akcie. Áno, reč je o Jasmine Alagič, moderátorke šou Superstar, ktorá si obliekla smotanový model z priehľadnej čipky, no dôkladne podšitý tak, aby zakryl inkriminované partie.

Česká novinárka a manželka Leoša Mareša Monika...
Česká novinárka a manželka Leoša Mareša Monika Koblížková. Autor: Profimedia

Jeden z najvydarenejších lookov večera predviedla česká novinárka Monika Koblížková-Marešová. Manželka známeho českého moderátora stavila na motív srdiečok a styling doladila aj v drobných detailoch kabelky či šperkov. Jej ružové šaty s čiernymi drobnými srdcami však boli naozaj rozkošné.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Monika Koblížková #Jasmína Alagič #Andrea Verešová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Mali by ste začať prijímať viac vitamínov v podobe čerstvého ovocia a zeleniny.
Buďte zodpovedný voči...

+ Vaše telo momentálne potrebuje vitamín c, doprajte mu ho.
Snažiť sa robiť všetko naraz vám dnes...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk