Hviezdne dámy na premiére filmu Debbina 8! Jedna krikľavá, druhá v zlate

06.06.2018 12:16

Aj do slovenských kín vo štvrtok vstúpi osmička hollywoodskych hviezd. Niektoré menej známe, niektoré prvej veľkosti a všetko dámy!

Zľava: Herečky Cate Blanchett, Helena Bonham...
Zľava: Herečky Cate Blanchett, Helena Bonham Carter a Sarah Paulson na premiére filmu Debbina 8. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Reč je o novinke pod názvom Debbina 8 – ženskej verzii filmu Dannyho parťáci – ktorú nakrútil režisér Gary Ross a v ktorej sa objavia mená ako Cate Blanchett, Sandra Bullock či Anna Hathaway.

Všetky dámy sa objavili v utorok podvečer aj na slávnostnej premiére v New Yorku, kde sa väčšina nakrúcania odohrávala. V príbehu na plátne sa totiž ženy pod vedením Debbie Oceanovej rozhodnú ukradnúť superdrahý náhrdelník počas slávneho podujatia MET Gala, ktoré každoročne priláka do Veľkého jablka najväčšie hviezdy módy aj šoubiznisu.

Herečka Cate
		Blanchett v kreácii Missoni.
Modelka Adriana Lima
		pózuje fotografom
		na...
+14Herečka Helena Bonham
		Carter v kreácii
		Vivienne...

Veľkolepá bola aj utorňajšia premiéra, v rámci ktorej sa všetky prítomné dámy predviedli v originálnych kreáciách. Neprehliadnuteľná bola Blanchett v trblietavom nohavicovom kostýme Missoni, ale aj krikľavá Sarah Paulson. Obliekla ju na večer talianska značka Prada.

Hlavná hrdinka snímky, herečka Sandra Bullock, oslovila ateliér libanonského dizajnéra Elieho Saaba a odela sa do zlatej róby z kolekcie haute couture.

Speváčka Rihanna prišla v kreácii Givenchy.
Speváčka Rihanna prišla v kreácii Givenchy. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Pozornosť však na seba upútala aj speváčka Rihanna, ktorá opäť preukázala cit pre veľmi originálnu voľbu modelov – tentoraz to boli šaty z lamé od značky Givenchy.

Film si môžete ísť pozrieť do kín, v našej bohatej galérii si zase prezrite módu slávnych dám.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Cate Blanchett #Sandra Bullock #Anne Hathaway #Sarah Paulson #Debbina 8
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Uvoľnite sa, stále riešite životy druhých a na svoj zabúdate.
Nepremárnite ani sekundu, choďte si za...

+ Dnes nepôjde všetko najľahšie, avšak nestrácajte nadhľad.
Nasledujte svoje sny, nestavajte ich do úzadia...