Večer gay párov! Divadelné hviezdy sa chytili za ruky a ukázali lásku

12.06.2018 00:00

Na nedeľňajšom vyhlásení cien Tony Awards nechýbali známe herecké hviezdy, talentované a krásne dámy aj páni. A tiež páry. Rozhodne však nielen heterosexuálne!

Partneri Miles McMillan (vľavo) a Zachary Quinto.
Partneri Miles McMillan (vľavo) a Zachary Quinto. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Vyhlásenie cien 72. ročníka divadelných Oscarov sa nieslo aj v znamení dominujúcej hereckej gay komunity, keďže jedna z aktuálne veľmi úspešných divadelných hier na Broadway je The Boys in the Band o skupine gay mužov v New Yorku. Celkom prvá adaptácia tejto hry v roku 1968 sa dočkala skvelých recenzií a podľa mnohých sa stala ukážkou skutočného života a prežívania každodenných vecí medzi príslušníkmi gay komunity.

Skladateľka,
		speváčka a herečka Sara
		Bareilles...
Hudobník Josh Groban a
		jeho partnerka
		Schuyler...
+27Herečka Christine
		Baranski.

Jednou zo súčastí takého každodenného života sú nepochybne aj partnerstvá. A na červenom koberci Tony Awards sa objavilo hneď niekoľko hviezd so svojimi životnými partnermi, láskami či dokonca manželmi.

Herec Zachary Quinto napríklad dorazil so svojím partnerom – modelom Milesom McMillanom a spoločne s úsmevom a držiac sa za ruky pózovali fotografom. Gesto blízkosti a partnerskej lásky, ruka v ruke, to rovnako predviedol pred objektívmi aj herec Jim Parsons a jeho manžel Todd Spiewak.

Manželia Todd Spiewak (vľavo) a Jim Parsons...
Manželia Todd Spiewak (vľavo) a Jim Parsons spoločne na vyhlásení cien Tony Awards. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Parsonsa svet pozná najmä ako hrdinu seriálu Teória veľkého tresku, no mnohí netušia, že ako priznaný gay sa veľmi angažuje v pomoci komunite LGBT a zároveň sa objavuje aj v hrách či projektoch, ktoré túto pomoc posúvajú v rámci umeleckej úrovne k širokým masám.

Ďalší z hercov hry The Boys in the Band, Matt Bomer, dorazil na ceremoniál nielen v sprievode manžela Simona Hallsa. Spoločnosť obom robil aj nastarší syn – trinásťročný Kit. Okrem neho vychováva hrdina seriálov American Horror Story či filmu Magic Mike ešte ďalšie dve ratolesti.

Na ceremoniál prišli aj manželia Simon Halls...
Na ceremoniál prišli aj manželia Simon Halls (vľavo) a Matt Bomer s najstarším zo svojich synov. Autor: Reuters, BRENDAN MCDERMID

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#láska #manželstvo #LGBT #gay #pár #Jim Parsons #Matt Bomer #Zachary Quinto #Tony Awards
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Všetky veci budú pomaly plynúť, tak ako ste si naplánovali.
Spoliehajte sa predovšetkým sami na...

+ Dôkladne si chráňte to, čo je pre vás najdôležitejšie.
V zamestnaní nastanú zmeny, môžete sa tešiť k...