Fešák Costner ako osobný strážca! Od svojej lásky sa nepohne

13.06.2018 00:00

Hoci sa herec Kevin Costner už pred troma rokmi prehupol cez šesťdesiatku, stále dokáže očariť svoje publikum, to ženské zvlášť.

Niekdajší osobný strážka Whitney Houstonovej z rovnomenného filmu (1992) už roky „stráži“ inú dámu. A predviedol to aj počas nedávnej premiéry televíznej novinky „Yellowstne“ v Los Angeles. Costner si v seriáli zahral jednu z ústredných rolí.

Kevin Costner a jeho manželka  Christine...
Kevin Costner a jeho manželka Christine Baumgartner pózujú počas premiéry televíznej série "Yellowstone" v Los Angeles. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

63-ročný herec sa na červený koberec počas premiéry postavil v elegantnom béžovom obleku, jeho manželka zvolila šaty šedej farby. Pred objektívmi sa držali pri sebe, spokojne sa usmievali a pózovali fotografom. S modelkou a dizajnérkou Christine Baumgartnerovou (44) sa oscarový herec postavil pred oltár v roku 2004, kedy si povedali áno na ich ranči v Colorade. Párik spoločne vychováva tri deti, okrem toho má herec ďalšie tri deti s predošlou manželkou Cindy.

Kevin Costner a jeho manželka  Christine...
Kevin Costner a jeho manželka Christine Baumgartner pózuje počas premiéry televíznej série "Yellowstone" v Los Angeles. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Okrem spomínaného páriku sa na premiére objavila tmavovlasá herečka Kelsey Asbille, ktorá zvolila asymetrické čierne šaty, ktoré tesne obopínali jej sexikrivky. Ďalšou z pozvaných herečiek na červenom koberci bola 40-ročná Kelly Reilly, ktorá prišla pred objektívy v letných kvetovaných šatách.

Kelsey Asbille pózuje počas premiéry televíznej...
Kelsey Asbille pózuje počas premiéry televíznej série "Yellowstone" v Los Angeles. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI
Kevin
		Costner a jeho manželka 
		Christine...
Kevin
		Costner a jeho manželka 
		Christine...
+3 Kelsey Asbille pózuje
		počas
		premiéry...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Osobný strážca #Kevin Costner
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Potrebujete vypnúť a vypustiť všetko z hlavy, lyžovačka pomôže.
Ak môžete podajte pomocnú ruku, niekedy sa...

+ Výživa pokožky je od určitého veku veľmi potrebná, myslite nato.
Nevyhýbajte sa odpovediam, povedzte čo si...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk