Kráľovná a krásna Meghan spolu na cestách! Harryho žena rozdáva úsmevy

14.06.2018 17:01

Britská kráľovná Alžbeta II. a manželka princa Harryho, vojvodkyňa zo Sussexu, vo štvrtok dorazili do grófstva Cheshire na severozápade Anglicka, kde ich privítali nadšené davy miestnych školákov.

Britská kráľovná Alžbeta II. a manželka jej...
Britská kráľovná Alžbeta II. a manželka jej vnuka, vojvodkyňa Meghan zo Sussexu sa objavili spoločne na verejnosti. Navštívili grófstvo Cheshire. Autor: SITA/AP, Phil Noble

Ide o vôbec prvú spoločnú cestu britskej panovníčky a americkej herečky, ktorá sa za kráľovninho vnuka vydala minulý mesiac na hrade Windsor, uviedla agentúra Reuters.

Deväťdesiatdvaročná kráľovná do regiónu pricestovala vlakom. Spolu s Meghan Markleovou majú v pláne hneď niekoľko akcií, najskôr sa zúčastnia na oficiálnom otvorení nového mosta cez rieku Mersey. Ide o jeden z najväčších projektov v oblasti infraštruktúry v Británii za posledné roky.

Vojvodkyňa Meghan zo Sussexu prišla do Cheshire.
Kráľovná
		Alžbeta II. a vojvodkyňa Meghan
		zo...
+6Kráľovná Alžbeta II.
		a vojvodkyňa zo
		Sussexu...

Vojvodkyňa zo Sussexu mala po svojom príchode do mesta Runcorn na sebe krémové šaty, zatiaľ čo kráľovná zvolila zelený kostým.

V meste Chester kráľovná spolu s Harryho novomanželkou navštívi kultúrne centrum nazvanej Storyhouse, ktoré zahŕňa knižnicu, divadlo aj kiná, pozrú vystúpenie detí z miestnych škôlok a následne sa naobedujú na radnici.

Podobne v minulosti sa kráľovná zúčastnila aj na oficiálnych podujatiach v sprievode manželky princa Williama, vojvodkyne Kate.

#vojvodkyňa zo Sussexu #Meghan Markle #kráľovná Alžbeta II. #cesta
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebuďte nervózny ak nepôjde všetko podľa vašich predstáv.
Nemali by ste klásť dôraz len na peniaze,...

+ Mali by ste si dopriať oddych aj od pozerania televíznych seriálov.
Budete riešiť financie, avšak nemajte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk