Krásna Portman v bodkách! Je jej tajomstvom vegetariánstvo?

16.06.2018 12:00
Producentka a herečka Natalie Portman na...
Producentka a herečka Natalie Portman na premiére dokumentárneho filmu Eating Animals. Autor: ,

Zo svojich pôvabov nič nestráca. Herečka Natalie Portman to potvrdila aj na štvrtkovej premiére dokumentu Eating Animals, ku ktorému nahovorila komentár.

Izraelsko-americká herečka sa objavila na premietaní projektu, ktorý vznikol na základe knihy Jonathana Safrona Foera a pritiahla na seba pozornosť veľmi nežným a pritom elegantným vzhľadom.

Dvojnásobná mama si obliekla model šiat Miu Miu s potlačou čiernych bodiek na bielej látke. Kreácia bez ramienok zvýraznila jej štíhle ramená a decentný dekolt. Portman styling doplnila výrazným červeným rúžom. A srdečným úsmevom.

O herečke a držiteľke Oscara je známe, že je už roky presvedčenou vegetariánkou. Práve dokument Eating Animals rozpráva o stravovacích návykoch ľudstva a o tom, ako jedlo a konzumovanie mäsa ovplyvňuje náš život.

Producentka a herečka Natalie Portman na...
Producentka a herečka Natalie Portman na premiére dokumentárneho filmu Eating Animals. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Portman sa pred časom dostala do centra škandálu pre odmietnutie pozvania do rodného Izraela. Dôvodom malo byť, že nesúhlasí s politikou krajiny, hoci ona sama v čase svojho vyhlásenia uviedla len, že ju udalosti „veľmi rozrušili“.

Dôvodom malo byť, ako Izrael v apríli zareagoval na hromadné palestínske protesty na hranici Pásma Gazy, pri ktorých od 30. marca izraelské bezpečnostné zložky zabili 28 Palestínčanov a niekoľko sto ďalších zranili.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šaty #Natalie Portman #pôvab #Miu Miu #vegetariánka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku