Mauréry má Hercovu misiu a k tomu zvodné krivky. Takto žiarila v Košiciach!

, 17.06.2018 11:12

Slovenská herečka Zuzana Mauréry si počas Medzinárodného filmového festivalu Art Film Fest v Košiciach prevzala jeho prvú tohtoročnú cenu Hercova misia.

Cenu Hercova misia na 26. ročníku...
Cenu Hercova misia na 26. ročníku Medzinárodného filmového festivalu Art Film Fest za výnimočný prínos v oblasti hereckého umenia získala slovenská filmová, televízna a divadelná herečka Zuzana Mauréry. Autor: TASR, Roman Hanc

Ocenenie, ktoré je určené domácim či zahraničným osobnostiam za výnimočný prínos v oblasti hereckej tvorby, si v sobotu prevzala na košickej Hlavnej ulici pri Dolnej bráne z rúk prezidenta festivalu Milana Lasicu. "Čo môže byť viac, ako keď vás ocenia vaši kolegovia, vaši domáci a vaše publikum?“ opýtala sa umelkyňa počas preberania ceny.

Cenu
		Hercova misia získala slovenská
		filmová,...
Herečka
		Zuzana Mauréry na otváracom
		ceremoniáli...
+3Cenu Hercova misia na
		26.
		ročníku...

Mauréry sa pri slávnostnej príležitosti vyznala tiež z vrúcneho vzťahu ku Košiciam. „Strávila som tu časť detstva, pretože môj otec hral šesť rokov v opere Štátneho divadla. Mám ku Košiciam vnútorný vzťah a vždy sa sem budem rada vracať. Myslím si, že Košice sú skvelé mesto a určite si zaslúžia taký skvelý festival, ako je Art Film Fest,“ uviedla herečka, ktorá zaujala nepochybne aj svojím vzhľadom.

Kolegyne
		a kamarátky - herečky Milena
		Minichová...
Herečka
		Zuzana Mauréry prichádza na
		festival.
+6Herečka Michaela
		Čobejová.

Na odovzdávanie ceny počas sobotňajšieho programu prišla oblečená v elegantnej kombinácii puzdrovej sukne s kvetinovým vzorom a čiernej blúzky a naznačeným dekoltom. Nechala vyniknúť svoje ženské tvary a vďaka sandálikom na podpätku si opticky pridala centimetre a vyzerala príťažlivo a sexy.

Herečka Zuzana Mauréry na otváracom ceremoniáli...
Herečka Zuzana Mauréry na otváracom ceremoniáli Artfilm Fest Košice 2018. Autor: Profimedia

Azda ešte väčšie prekvapenie však pripravila fanúšikom aj novinárom deň predtým, keď sa objavila na červenom koberci vo večernej kreácii z trblietavého transparentného materiálu a s výrazne dominantným dekoltom.

V posledný deň festivalu, 23. júna, si diváci budú môcť v Košiciach pozrieť snímku Ďakujem, dobre (2013), v ktorej si herečka zahrala. Mauréry sa tiež objaví aj vo filme Tlmočník (2018), ktorý je súčasťou programovej sekcie Slovenská sezóna.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Košice #ocenenie #krivky #Hercova misia #Zuzana Mauréry #sexy #Art Film Fest 2018
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Urobte si čas aj na svoje zdravie, nestavajte ho na druhú koľaj.
Vaše sny nie sú definitívne preč, nájde...

+ Nezabúdajte na preventívne prehliadky, môžu vám len pomôcť.
Nezabúdajte na svoje sny, napĺňajte ich...