Skúste si podpätky! Odkázala hviezda Ant-Mana ufňukaným kolegom

27.06.2018 11:20

Hrať hodiny v kostýme superhrdinu nemusí byť najpríjemnejší zážitok. Zvyknú to aspoň tvrdiť niektorí herci, ktorí ich na plátne stvárnili. Ich kolegyňa Evangeline Lilly má na to odpoveď.

Evangeline Lilly  na premiére filmovej novnky...
Evangeline Lilly na premiére filmovej novnky Ant-Man a Wasp v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Hrdinka filmov Ant-Man a Ant-Man a The Wasp, ktorá v dvojici filmov stvárnila práve komiksovú hrdinku Wasp, sa rozhovorila o tom, prečo sa jej mužskí kolegovia sťažujú na superhrdinské kostýmy.

„Počúvam sťažnosti od hrdinov marvelovských kostýmov roky. Potom som dostala jeden vlastný kostým ja, obliekla si ho, pracovala v ňom, odrobila si svoje veci a hovorím si, veď to nebolo také zlé,“ vyhlásila pre BackstageOL kanadská rodáčka.

Michael
		Douglas a Michelle Pfeiffer na
		premiére...
 Evangeline
		Lilly  na premiére filmovej
		novnky...
+9Herec  Laurence
		Fishburne na premiére
		filmovej...

„Vtedy som si hovorila. Fakt mám ten najpohodlnejší kostým v celom marvelovskom vesmíre, alebo skrátka len chlapi nepoznajú ten pocit cítiť sa nepohodlne pre efekt toho, aby v niečom vyzerali dobre,“ pokračovala v rozhovore s humorom.

Podľa nej zvyknú mužskí hereckí kolegovia fňukať nad tým, aké nepohodlné je nosiť filmový kostým superhrdinu, zatiaľ čo ženy majú celkom iný prístup. „Do práce chodím v podpätkoch. Cítim sa nepohodlne celý deň, už som si na to zvykla,“ hovoria si podľa nej herečky.

Film Ant-Man and the Wasp mal v pondelok veľkolepú premiéru v Los Angeles. Do slovenských kín príde vo štvrtok 5. júla.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#kostým #podpätky #Evangeline Lilly #pohodlie #Ant-Man a Wasp
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku