Bude to nový hit? Amy Adams na premiére žiari, pred kamerou sa odhalila

27.06.2018 15:02

S projektom Veľké malé klamstvá zožala televízia HBO priam ovácie a herečky zo seriálu vybrakovali celú sezónu ocenení. Teraz prichádza ďalší počin z podobnej tvorivej dielne. Bude to opäť pecka?

Herečka Amy Adams oblečená do kreácie Calvin...
Herečka Amy Adams oblečená do kreácie Calvin Klein by Appointment. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Už začiatkom júla bude mať na obrazovkách známej káblovej televízie premiéru osemdielny miniseriál pod názvom Ostré predmety. V Los Angeles sa dočkal slávnostnej premiéry v utorok večer.

Na červenom koberci nechýbala Amy Adams, ktorá si zahrala hlavnú rolu. Okrem nej prišla aj jej kolegyňa Patricia Clarkson či Chris Messina alebo Diane Lane. A samozrejme aj režisér Jean Marc Valeé, ktorý stojí práve za spomenutými „klamárkami“ s Nicole Kidmanovou či Reese Witherspoonovou.

Herecké
		kolegyne Diane Lane (vľavo) a
		Elizabeth...
Herečka
		Angela Sarafyan na premiére
		miniseriálu...
+5Režisér Jean-Marc
		Vallee.

Kým predtým Valleé zaujal drámou z prostredia vyššj triedy v idylickom americkom mestečku, tentoraz bude dej omnoho napínavejší a temnejší. Hlavná hrdinka totiž prichádza do svojho rodného mesta kdesi v Missouri riešiť vraždu dvoch mladých dievčat.

V rozhovore pre magazín The Hollywood Reporter sa hviezda priznala, že bola konfrontovaná s niekoľkými scénami – medzi nimi napríklad aj takou, kde sa odhaľuje pred zrkadlom a na tele má umelé jazvy z maskérne.

Herečka Amy Adams (vľavo) a jej kolegyňa...
Herečka Amy Adams (vľavo) a jej kolegyňa Patricia Clarkson. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

„Na chvíľu som prestala hrať moju rolu Camille. Povedala som si, že nemôže byť vyšportovaná. Bolo by to smiešne, ak by som sa vyzliekla a vyzerala tak, ako moja postava v American Hustle (pozn. tam jej hrdinka bola veľmi sexy a mala priam dokonalú postavu),“ uviedla Adams.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Ostré predmety #HBO #Amy Adams
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Mohli by ste byť skvelým rodičom, popremýšľajte nad tým.
Ujasnite si, čo je vlastne účelom vašej služobnej...

+ Nemáte sa čoho obávať, po tejto stránke je všetko v poriadku.
Neprezrádzajte najtajnejšie plány, niektorý...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk