Selena Gomez rozžiarila premiéru, veľa na to nepotrebovala

03.07.2018 00:00

Selena Gomez prepožičala v treťom pokračovaní úspešného animáku Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka, hlas Draculovej dcére.

Svoju postavičku, ako aj celý film, prišla podporiť aj na premiéru v Los Angeles. Na červenom koberci sa 25-ročná hviezda striedala s ďalšími slávnymi menami ako Molly Shannon či Kathryn Hahn. Adam Sandler či Andy Samberg však na premiére chýbali.

Selena Gomez na premiére filmu Hotel...
Selena Gomez na premiére filmu Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Slávna tmavovláska zvolila šaty Oscar de la Renta v letnej, bielo-modrej farebnej kombinácii. Práve tá bola pre herečku skvelou voľbou, v šatách doslova žiarila. Na jej odhalenom dekolte sa ligotal zlatý krížik, práve ten bol jej najvýraznejším šperkom. Ružová farba na perách jej letný look iba zvýrazňovala.

Tori Spelling na premiére filmu Hotel...
Tori Spelling na premiére filmu Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Na výsostne letnú farbu, bielu, počas premiéry stavila aj Tori Spelling. Biele šaty zdobené výraznou čipkou kontrastovali s jej zlatiským opálenín. Blond vlasy jej rozpustené padali na plecia, niekdajšia seriálová hviezda k šatám zvolila lodičky lososovej farby a výrazný červený rúž.

Selena
		Gomez na premiére filmu
		Hotel...
Selena
		Gomez na premiére filmu
		Hotel...
+4Molly Shannon na
		premiére filmu
		Hotel...

Herečka Rebecca Gayheart prišla nový animák takisto podporiť do Los Angeles a rovnako ako jej kolegyne, aj ona prišla v letných šatách. Biele šaty posiate jemnými vzormi 46-ročnj herečke siahali tesne nad kolená, jej look doplnila krátka riflová bundička.

Rebecca Gayheart na premiére filmu Hotel...
Rebecca Gayheart na premiére filmu Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Starajte sa o svoje zdravie, nie je hanba priznať bolesť.
Nedovoľte nikomu cudziemu aby vám narušil vaše...

+ Začnite myslieť aj vy ekologicky a pomáhajte planéte.
Ide len o prechodné zhoršenie platu, neskôr sa...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk