Blond úderka z Varov! Krainovú a Belohorcovú zlákala provokatívna vôňa

04.07.2018 17:20

Hoci momentálne sa to celebritami hemží v Karlových Varoch, kde až do víkendu prebieha filmový festival, dve z nich si v utorok odskočili do Bratislavy.

Zuzana Belohorcová (vľavo) a Simona Krainová si...
Zuzana Belohorcová (vľavo) a Simona Krainová si spoločne prišli ovoňať nový exkluzívny parfum. Autor: Be Well Media

Reč je o Simone Krainovej a Zuzane Belohorcovej – dvojici blondínok, ktoré do slovenskej metropoly prilákalo príjemné a voňavé pozvanie. Aj keď, s trošku provokatívnym mottom v pozvánke.

V Bratislave sa totiž uvádzal nový parfum – dielo známeho dizajnéra Toma Forda, ktorý patrí do limitovanej edície Private Blend a jeho cena sa šplhá k sume bezmála tristo eur. A zaujímavé tiež je, že obsahuje priamo v názve vulgárne anglické slovo.

Zuzana
		Belohorcová (v strede) bola
		prekvapivým...
Violončelistka a bývalá misska
		Magdaléna...
+12Čerstvo vydatá Evita
		(vľavo) si tiež
		prišla...

Hoci pôvodne mala spoločnosť Estée Lauder, ktorá Fordovu kozmetiku distribuuje, so slovíčkom „fucking“ problém – dizajnér, kedysi pôsobiaci v značke Gucci, dnes tvoriaci sám za seba, si presadil vlastnú verziu. Zmieriť sa však musel s tým, že v niektorých krajinách (napríklad v arabskom svete) sa môže jeho nový voňavý elixír predávať len ako Faboulous. Slovenska sa to netýka.

Modelka a bývalá Miss Slovensko Veronika Husárová.
Modelka a bývalá Miss Slovensko Veronika Husárová. Autor: Be Well Media

Krainová sa stala akousi krstnou mamou či skôr celebritnou ambasádorkou parfumu z dielne Toma Forda. Celá v bielom, s jednoduchým účesom a jemnými sandálikmi na nohách, sa prihovorila s úsmevom pozvaným hosťom a prezradila, že ona sama zbožňuje najmä chlapské vône. „Akurát, keď si nejakú kúpim, po čase mi ju manžel začne potajomky kradnúť,“ prezradila so smiechom.

Zuzana Belohorcová, ktorá si s Krainovou strihla pár pózovačiek pre fotografov, pricestovala tiež z Karlových Varoch. S manželom Vlastom Hájkom sa tam zabávali už od uplynulého víkendu. Do bratislavskej parfumérie dorazila v spoločnosti kamarátky – vizážistky a s úsmevom sa vítala s mnohými prítomnými. Konieckoncov, niektorých nevidela celé roky.

Čerstvo vydatá Evita (vľavo) si tiež prišla...
Čerstvo vydatá Evita (vľavo) si tiež prišla privoňať k parfumu, ktorého cena sa šplhá poriadne vysoko. Autor: Be Well Media

Popri spomenutej dvojici dám sa to však v bratislavskom nákupnom centre hemžilo aj ďalšími známymi tvárami. Prišla herečka Lucia Hurajová, riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková či moderátorka Lucia Wirthová aj čerstvo vydatá Evita, ktorá už má priezvisko Twardzik.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Bratislava #vôňa #parfum #Simona Krainová #uvedenie #Zuzana Belohorcová #Tom Ford
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zaujímajte sa viac o vaše zdravie, vek vám pribúda a choroby tiež.
Ponúkané peniaze môžete odmietnuť,...

+ Očista tela nie je zbytočná, aj vy sa budete cítiť oveľa lepšie.
Nepodceňujte svojho zamestnávateľa,...