Česko-slovenské lásky! Krainová vs. Verešová, ktorej to s manželom svedčí viac?

09.07.2018 09:51

Žijú v zmiešaných manželstvách a obe patria medzi najsledovanejšie celebrity v susednom Česku, ale aj na Slovensku. Reč je o modelkách Andrei Verešovej a Simone Krainovej.

Slovenská modelka Andrea Verešová a jej manžel...
Slovenská modelka Andrea Verešová a jej manžel Daniel Volopich. Autor: Profimedia

Obe dámy nechýbali ani na nedávnom večierku známeho výrobcu luxusného šumivého sektu Moet & Chandon v Karlových Varoch, kde im garde robili práve spomenutí partneri.

Kým Slovenka Verešová je už od roku 2007 manželkou českého právnika Daniela Volopicha, jej česká kolegyňa Krainová zase lovila v slovenských vodách. A vyhral to Karel Vágner, ktorého si vzala v roku 2010 a ktorý je v poradí už jej druhým manželom.

Modelka
		Andrea Verešová a štylista
		Martin...
Modelka
		Andrea
		Verešová.
+24Herečka Anna
		Linhartová.

Na spomenutej párty v kúpeľnom meste, kde sa cez víkend skončil ďalší ročník známeho filmového festivalu, sa oba páry predviedli v gala verzii. Konieckoncov, obaja páni sú asi už zvyknutí na to, že povolanie a popularita ich polovičiek si vyžaduje istú obeť a pravidelnú účasť na podobných aktivitách aj pre nich.

Česká modelka Simona Krainová a jej manžel -...
Česká modelka Simona Krainová a jej manžel - Slovák Karel Vágner Jr. Autor: Profimedia

Hoci v minulosti sa špekulovalo o tom, že najmä právnik Volopich nie je vždy nadšený tým, keď sa jeho žilinská manželka predvádza pred objektívmi za každú cenu a je ochotná provokovať občas možno viac, ako je vhodné – na záberoch spolu vyzerajú spokojne a šťastne. Verešová sa stále radí medzi najatraktívnejšie česko-slovenské celebrity a to je nepochybne tiež čiastočná dôvod na radosť a dobrá reklama pre Volopichove vlastné aktivity.

Podobné nepochybne platí aj pri Vágnerovi, podnikateľovi s vyholenou hlavou a výraznou ryšavou bradou, ktorý učaroval modelke Krainovej. Ochotne svoju manželku podporuje na oboch stranách česko-slovenskej hranice a na pózovanie si zvykol. Ktohovie, možno mu dala pár lekcií zdarma.

A ktorý pár je pre vás sympatickejší? Zahlasujte v našej ankete.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#láska #manžel #Simona Krainová #Andrea Verešová #celebrity #MFF Karlovy Vary
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku