Španielka či Francúzka? Šik Penelope Cruz ohúrila nôžkami aj štýlom

11.07.2018 00:00

Už je to pár dní, čo sa v Paríži konali prehliadky Haute Couture. A nechýbali na nich ani svetové hviezdy. Španielka Penelope Cruz celkom zámerne.

Španielska herečka Penelope Cruz na prehliadke...
Španielska herečka Penelope Cruz na prehliadke Chanel Haute Couture v Paríži. Autor: Profimedia

Držiteľka Oscara dorazila na prehliadku parížskeho ateliéru Chanel a potvrdila médiám informácie o tom, že z nej bude nová tvár značky. S dizajnérom Karlom Lagerfeldom by mala nafotiť kampaň ku kolekcii Resort 2019, v ktorej sa nemecký rodák inšpiroval svetom námorníkov, zaoceánskymi plavbami a prímorskou farebnosťou.

Cruz sa priamo na prehliadke zjavila v jednom z modelov. A to bol ďalší dôvod na to, aby sa o nej písalo. Hoci je táto príťažlivá dáma dvojnásobnou mamou a oslávila už 44. narodeniny, vyzerá naozaj skvelo. A poriadne sexy.

Podarilo sa jej to zdôrazniť aj minišatami z pastelového ružového pretkávaného marhuľovými niťami, ktoré dokonale symbolizovali tvorbu značky Chanel – jedného z najluxusnejších módnych domov na svete.

Okrem Cruzovej sa na podujatí objavilo množstvo známych celebrít a hviezd, medzi nimi napríklad speváčka Lily Allen, herečka Vanessa Paradis či jej dcéra – herečka a modelka Lily Rose Depp. O najlepších kreáciách týždňa módy čítajte tu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #nohy #Mini #Penelope Cruz #sexi #Chane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neponocujte, potrebujete si poriadne oddýchnuť.
Neriešte klebety v práci, mali by ste sa zaujímať o svoju...

+ Dnes vás všetko zlé bude obchádzať, máte svoj šťastný deň.
Zabudnite na zábavu, kým nebudete mať svoju...