Drsný hrdina či rodinný typ? The Rock na premiéru vzal ženy svojho života!

11.07.2018 13:14

Ak by aj v skutočnom živote mal vlastnosti, aké dostávajú jeho filmoví hrdinovia, mohol by herec Dwayne Johnson pokojne zachrániť celý svet. Zatiaľ si však musí vystačiť s plátnom. A najnovšie aj horiacim mrakodrapom.

Herec Dwayne Johnson prišiel na premiéru s...
Herec Dwayne Johnson prišiel na premiéru s dcérou Simone Johnsonovou (vľavo) a mamou Atou Johnson. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Akčný katastrofický film pod príznačným názvom Mrakodrap vstupuje aj do slovenských kín, v Los Angeles sa dočkal slávnostnej premiéry s hlavnými hviezdami.

Tou najväčšou je nepochybne už spomenutý Dwayne Johnson, kedysi známejší pod prezývkou The Rock. Herec, ktorý sa radí medzi najlepšie platené hviezdy Hollywoodu a volí takticky najmä akčné žánre či filmy s prvkami komédie, prišiel vo svetlom obleku a hneď v sprievode dvoch dám.

Herečka Carla
		Gugino.
Herec Dwayne Johnson je
		hlavnou
		hviezdou...
+5Herečka Neve Campbell a
		jej partner JJ
		Feild.

Ani jedna z nich nebola jeho životná partnerka Lauren Hashian – tá len pred dvoma mesiacmi priviedla na svet Johnsonovi druhú dcérku a tak ju materské povinnosti pripútali doma. Herec však vzal na slávnostnú akciu svoju už dospelú dcéru Simone a tiež mamu Atu, ktorá sa s úsmevom a nadšením predviedla po boku úspešnej ratolesti.

Vo filme si zahrala aj Neve Campbell, známa zo série Vreskot. Prvé recenzie kritikov síce Mrakodrapu príliš nenahrávajú, ale jedno je isté – Johnson má kasovú silu a pritiahne do kín státisíce divákov aj bez ohľadu na zlé recenzie. Či to je dobré, alebo naopak – to už posúďte sami.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rodina #premiéra #mrakodrap #mama #láska #Dwayne Johnson #dcéra
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Masáž by vám veľmi prospela, uvoľníte celé strnuté telo.
Dôverujte svojim kolegom, inak dlho nevydržíte v...

+ Sú lepšie dni a horšie dni, všetky však zvládnete bez problémov.
Nájdite si prácu, ktorá vás bude baviť a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk