Rodičovské povinnosti v gala! Phelps či Wilson ukázali ratolesti na akcii

20.07.2018 13:07

Bol to sviatok športovcov, ale aj ich detí. Na vyhlásení cien Kids Choice Sports Awards 2018 sa ukázali mnohé generácie.

Plavec Michael Phelps, jeho partnerka Nicole...
Plavec Michael Phelps, jeho partnerka Nicole Johnson a ich syn Boomer Phelps. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

V rámci galavečera sa rozdávali ceny atlétom, o ktorých hlasovali detskí fanúšikovia. Pozvané hviezdy však priviedli aj vlastné deti – teda aspoň väčšina z nich.

Pred objektívy sa tak postavil napríklad plavec Michael Phelps, ktorého sprevádzala manželka Nicole Johnson aj ich synovia Boomer a Beckett. Kým s prvým si zapózovali aj v oficiálnej časti na červenom koberci, druhého už potom opatrovala Johnson na kolenách počas ceremoniálu. Hoci má Beckett len 5 mesiacov, so slúchadlami na ušiach a v maminom náručí zvládol celý prenos bez problémov.

Speváčka Ciara s dcérkou Siennou Princess...
Speváčka Ciara s dcérkou Siennou Princess Wilson, synom Future Zahir Wilburnom a manželom - hráčom amerického futbalu Russellom Wilsonom. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

Medzi hosťami akcie sa objavila aj speváčka Ciara a jej manžel – hráč amerického futbalu Russell Wilson. Ich dcérka Sienna a syn Future z predchádzajúceho vzťahu Ciary robili rodičom garde a zjavne sa im atmosféra na akcii v Banker Hangars páčila.

Svojich potomkov priviedol na ceremoniál aj basketbalista Nick Young či moderátor večera Chris Paul. Samozrejme, prišli aj športové celebrity, ktoré zatiaľ deti nemajú – medzi nimi napríklad lyžiarka Lindsey Vonn či hráč NFL Aaron Rodgers. Viac v galérii.

Plavec
		Michael Phelps, jeho partnerka
		Nicole...
Hráč
		amerického futbalu Aaron Rodgers
		a...
+5Lyžiarka Lindsey Vonn
		sa predviedla v
		lurexovom...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Russell Wilson #Nick Young #Michael Phelps #deti #Ciara #ceremoniál
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezatvárajte oči pred zdravotnými problémami, konzultujte ich s lekárom.
Dokončite čo ste začali, určite...

+ Ste vo veľmi dobrej kondícii, fyzické aktivity vám prospievajú.
Ku všetkým zadaným úlohám dnes určite...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk