Mladučká Ukrajinka chcela zatieniť Milu Kunis! Čierne sako a pod ním... Nič!

27.07.2018 02:00

Premiéra akčnej komédie Špión, ktorý ma dostal, prilákala na červený koberec niekoľko krásnych herečiek. Aj Anistonovej exmanžela.

Od rozchodu s manželkou, Jennifer Anistonovou, sa okolo Justina Therouxa krásne ženy točia sláte. Po jeho „dovolenkovej šnúre“ po Európe, počas ktorej sa po jeho boku ukazovali herečky ako Sienna Miller či Emma Stone, prišla na rad aj práca. Ale ani tu sa 46-ročný herec nemôže na nedostatok slávnych žien v jeho blízkosti sťažovať.

Mila Kunis na premiére filmu Špión, ktorý ma...
Mila Kunis na premiére filmu Špión, ktorý ma dostal v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Na premiére komédie Špión, ktorý ma dostal, v ktorom si zahral hlavnú mužskú rolu, sa spolu s ním na červenom koberci objavili aj jeho krásne kolegyne – Mila Kunis a Kate McKinnon. Tmavovlasá Kunis žiarila vo výraznej červenej róbe, jej blond kolegyňa zvolila klasickú čiernu, pred objektívy prišla v čiernom nohavicovom kostýme.

Mila Kunis (vľavo) a Kate McKinnon na premiére...
Mila Kunis (vľavo) a Kate McKinnon na premiére filmu Špión, ktorý ma dostal v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Pozornosť na seba pritiahla aj mladučká, 20-ročná herečka Ivanna Sakhno, rodáčka z Ukrajiny, ktorá si v novinke takisto zahrala jednu z úloh. Pred objektívy predstúpila v čiernom saku s hlbokým výstrihom, pod ktoré si už nič neobliekla. Sexi blondínka tak zvádzala svojím odhaleným hrudníkom prítomných hostí.

Herečka  Ivanna Sakhno na premiére filmu Špión,...
Herečka Ivanna Sakhno na premiére filmu Špión, ktorý ma dostal. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Akčná komédia zobrazuje príbeh dvoch najlepších priateliek – Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon), ktoré sa nevedomky zapletú do medzinárodného spiknutia potom, čo vyjde najavo, že expriateľ jednej z nich je špión CIA.

Mila
		Kunis (vľavo) a Kate McKinnon na
		premiére...
Mila Kunis
		na premiére filmu Špión, ktorý
		ma...
+5Ivanna Sakhno na
		premiére filmu Špión, ktorý
		ma...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Mila Kunis #špión #Justin Theroux #ktorý ma dostal
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku