Charlize Theron zatieni aj mladé kolegyne. Takto im konkurovala!

11.08.2018 08:00

Hoci na bankete Hollywoodskej asociácie zahraničnej tlače sa objavili dámy, ktoré by mohli byť jej dcérami, herečka Charlize Theron aj tak ohúrila.

Herečka Charlize Theron na akcii Hollywood...
Herečka Charlize Theron na akcii Hollywood Foreign Press Association Grants Banquet v Beverly Hills. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Držiteľka Oscara, ktorá oslávila 7. augusta svoje 43. narodeniny, dorazila na slávnostný večer v čiernej kombinácii šiat s výrazným výstrihom, aranžovanou mašľou na drieku a asymetrickou sukňou. Hoci oblečenú sme ju videli už aj lepšie, jedno je isté – sexy bola aj tentoraz. Dlhonohá blondínka, ktorá začínala svoju kariéru ako modelka, si totiž stále uchováva povestnú modelkovskú štíhlosť a sošnosť.

Herečka
		Connie
		Britton.
Herec Allen
		Leech.
+7Herec Christian
		Slater.

Pozvanie na gala event, v rámci ktorého sa udeľujú granty či príspevky na školné mladým umelcom, prijali aj mnohé mladé hviezdy Hollywoodu. Na červenom koberci sa objavila napríklad Dakota Fanning v kreácii Nina Ricci či Joey King, ktorej popularitu naštartoval horor The Conjuring.

Špeciálnu pozornosť na seba strhla krásna Laura Harrier, afroamerická herečka, ktorú diváci v Amerike môžu vidieť v novom filme Spikea Lee – BlacKKKlansman. Harrier, odetá do kreácie Louis Vuitton, pôsobila veľmi elegantne a vkusne.

Zľava: Joey King, Laura Harrier a Dakota Fanning.
Zľava: Joey King, Laura Harrier a Dakota Fanning. Autor: SITA/AP

Akcia HFPA, Hollywoodskej asociácie zahraničnej tlače, ktorá stojí aj za udeľovaním Zlatých glóbusov, navštívili tiež niekoľkí známi páni – medzi inými napríklad Rami Malek či Christian Slater.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Laura Harrier #HFPA #Charlize Theron #akcia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ V pohodlí domova už nepracujte, radšej sa venujte príjemnejším činnostiam.
Nezabúdajte športovať, vaše...

+ Na prvom mieste je psychická pohoda, nenúťte sa do žiadnych činností.
Najskôr práca, potom zábava, myslite...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk