Tínedžerské idoly v gala: Kendrick ako korčuliarka, Rexha latexová pohroma

13.08.2018 15:06

Vyhlásenie cien Teen Choice Awards sa v nedeľu večer stalo priestorom pre prezentáciu mnohých hereckých a seriálových hviezd aj hviezdičiek. Móda niektorých zaujala. Ale našli sa aj také, pri ktorých sa dvíhalo obočie.

Speváčka Bebe Rexha v kreácii La Roxx.
Speváčka Bebe Rexha v kreácii La Roxx. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Reč je napríklad o speváčke Bebe Rexha, ktorá akosi neodhadla voľbu neónovo ružového kompletu z latexu. Kypré krivky blondínky, ktorá boduje so svojimi hitmi aj v slovenských rádiách, sa pod elastickým lakovaným materiálom vydúvali až nebezpečne a celkový dojem nebol ideálny. Opticky totiž model pridal kilogramy aj centimetre. A Rexha vyzerala, že z nej chceli urobiť nadrozmernú bábiku Barbie.

Herečka
		Anna
		Kendrick.
Herečka
		Lucy Hale v šatách Mary
		Katrantzou.
+16Zvodá Lauren Jauregui
		na vyhlásení cien
		Teen...

Ružová farba dominovala aj šatám herečky Anny Kendrickovej. V jej prípade to však boli strieborné panely – jeden na prsníku, druhý všitý v rozparku šiat, ktoré akosi nefungovali. Prvý dojem? Vyzerala akoby mala na sebe kostým krasokorčuliarky. Už len šnurovacie korčule chýbali.

Trendy sa snažili byť mladšia sestra speváčky Miley Cyrusovej Noah. Jej voľba tvídového topu a ĺa Chanel a maxidžínsov však akosi nefungovala a vyzerala akoby sa ani za mak nesnažila. Vyzerala akoby vzala to, čo ležalo na zemi v šatníku, v ktorom predtým vybuchla bomba.

Herečka Anna Kendrick.
Herečka Anna Kendrick. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Počas večera sa však našli aj dámy, ktorých módna volenka bola výrazne vydarenejšia. Napríklad herečke Chloe Moretzovej svedčala kombinácia minišiat s aplikáciou a oversized saka z kolekcie Louis Vuitton. U niekdajšej hviezdy Upírskych denníkov Niny Dobrevovej zase na jednotku vypálila voľba pastelových žltých šiat s predným zapínaním.

Jednoduchá, no pritom efektná bola tanečnica Maddie Ziegler s jej kombináciou topu a širokých nohavíc zo saténového materiálu a s prúžkovaným vzorom. Viac foto si pozrite v galérii.

Herečka Chloe Moretz v kreácii Louis Vuitton.
Herečka Chloe Moretz v kreácii Louis Vuitton. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#móda #Chloe Moretz #Nina Dobrev #Anna Kendrick #Teen Choice Awards #Bebe Rexha
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stres zahoďte za hlavu a sústreďte sa sami na seba.
Nenechajte sa oklamať, kontrolujte si svoje...

+ Ak nebudete riskovať, nič nedosiahnete, premýšľajte o tom.
Prezistite si svoje možnosti a podľa nich sa...