Tínedžerské idoly v gala: Kendrick ako korčuliarka, Rexha latexová pohroma

13.08.2018 15:06

Vyhlásenie cien Teen Choice Awards sa v nedeľu večer stalo priestorom pre prezentáciu mnohých hereckých a seriálových hviezd aj hviezdičiek. Móda niektorých zaujala. Ale našli sa aj také, pri ktorých sa dvíhalo obočie.

Speváčka Bebe Rexha v kreácii La Roxx.
Speváčka Bebe Rexha v kreácii La Roxx. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Reč je napríklad o speváčke Bebe Rexha, ktorá akosi neodhadla voľbu neónovo ružového kompletu z latexu. Kypré krivky blondínky, ktorá boduje so svojimi hitmi aj v slovenských rádiách, sa pod elastickým lakovaným materiálom vydúvali až nebezpečne a celkový dojem nebol ideálny. Opticky totiž model pridal kilogramy aj centimetre. A Rexha vyzerala, že z nej chceli urobiť nadrozmernú bábiku Barbie.

Herečka
		Anna
		Kendrick.
Herečka
		Lucy Hale v šatách Mary
		Katrantzou.
+16Zvodá Lauren Jauregui
		na vyhlásení cien
		Teen...

Ružová farba dominovala aj šatám herečky Anny Kendrickovej. V jej prípade to však boli strieborné panely – jeden na prsníku, druhý všitý v rozparku šiat, ktoré akosi nefungovali. Prvý dojem? Vyzerala akoby mala na sebe kostým krasokorčuliarky. Už len šnurovacie korčule chýbali.

Trendy sa snažili byť mladšia sestra speváčky Miley Cyrusovej Noah. Jej voľba tvídového topu a ĺa Chanel a maxidžínsov však akosi nefungovala a vyzerala akoby sa ani za mak nesnažila. Vyzerala akoby vzala to, čo ležalo na zemi v šatníku, v ktorom predtým vybuchla bomba.

Herečka Anna Kendrick.
Herečka Anna Kendrick. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Počas večera sa však našli aj dámy, ktorých módna volenka bola výrazne vydarenejšia. Napríklad herečke Chloe Moretzovej svedčala kombinácia minišiat s aplikáciou a oversized saka z kolekcie Louis Vuitton. U niekdajšej hviezdy Upírskych denníkov Niny Dobrevovej zase na jednotku vypálila voľba pastelových žltých šiat s predným zapínaním.

Jednoduchá, no pritom efektná bola tanečnica Maddie Ziegler s jej kombináciou topu a širokých nohavíc zo saténového materiálu a s prúžkovaným vzorom. Viac foto si pozrite v galérii.

Herečka Chloe Moretz v kreácii Louis Vuitton.
Herečka Chloe Moretz v kreácii Louis Vuitton. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Teen Choice Awards #Nina Dobrev #móda #Chloe Moretz #Bebe Rexha #Anna Kendrick
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Svoju zdravotnú situáciu vyriešite zmenou zdravotnej poisťovne.
Nebuďte dnes prehnane iniciatívny, nebude...

+ Počúvajte rady od svojho odborného lekára, nezabúdajte na nich.
Každý si zaslúži druhú šancu, myslite...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk