Zamilovaná Klum aj provokatérka Ora - krásky zbierali peniaze pre deti

14.08.2018 12:45

Celebrity z módneho či hudobného sveta, ale aj legenda talianskeho filmu a slávne modelky - všetci sa minulý týždeň zišli na akcii v luxusnom letovisku a zbierali peniaze pre deti v núdzi.

Heidi Klum a jej priateľ Tom Kaulitz na akcii...
Heidi Klum a jej priateľ Tom Kaulitz na akcii Unicef Summer Gala Presented by Luisaviaroma vo Villa Violina. Autor: Anthony Ghnassia/Getty Images for UNICEF

Podujatie UNICEF, ktoré sa konalo pod záštitou LuisaViaRoma, navštívili svetoznáme hviezdy. Zastávku si počas svojej krátkej dovolenky urobil napríklad Ricky Martin či speváčka Nicole Scherzinger. Pozornosť však pútala aj Heidi Klum, ktorá posledné mesiace opäť zaujíma paparazzov predovšetkým vďaka vzťahu s výrazne mladším mužom – inak členom Tokio Hotel Tomom Kaulitzom, ktorý má 28. Niekdajšia nemecká topmodelka a dnes televízna osobnosť a podnikateľka Klum o 17 viac.

Heidi
		Klum a jej priateľ Tom Kaulitz
		pózujú...
Topmodelka
		Nadine Leopold na akcii
		Unicef...
+20Bambi Northwood Blyth na
		podujatí v Porto Cervo.

Treba však uznať, že bok po boku vyzerajú spolu veľmi spokojne a Klum doslova žiari. Na akcii, ktorá sa konala v malebnej vile so stredomorskou atmosférou Violina, vyzerala naozaj zvodne a príťažlivo. Obliekla si kreáciu Azzaro Couture.

Už tradične nesklamala svojou prítomnosťou a ani módnym výberom speváčka Rita Ora. Britská hviezda s kosovskými koreňmi neváhala provokovať a zvolila si na to model Ralph & Russo s výraznými rozparkmi na oboch stranách tela. Nohavičky síce mala (potvrdzovali to telové šnúrky, ktoré občas odhalila), no aj tak sa mnohí páni museli v jej spoločnosti cítiť neisto.

Speváčka Rita Ora na akcii Unicef Summer Gala...
Speváčka Rita Ora na akcii Unicef Summer Gala Presented by Luisaviaroma v Porto Cervo v Taliansku. Autor: Jacopo Raule/Getty Images for UNICEF

Akciu UNICEF Summer Gala presented by LuisaViaRoma si nenechali ujsť ani mnohé krásky zo sveta modelingu. Dychberúce nohy odhalila v minišatách Cindy Bruna a nežne ako anjel vyzerala rakúska kráska Nadine Leopold. Topmodelka a herečka Emily Ratajkowski bola prekvapivo decentná – volila šaty Oscar de la Renta.

Popri slávnostnej večeri či koncerte a bohatom programe nechýbala na akcii ani dražba. Aj s jej pomocou sa podarilo pozvaným hosťom vyzbierať sumu 3,4 milióna eur. V aukcii sa ocitli mnohé umelecké diela, ale napríklad aj kolekcia luxusných rób či limitovaná edícia automobilu Fiat.

Speváčka Nicole Scherzinger.
Speváčka Nicole Scherzinger. Autor: Anthony Ghnassia/Getty Images for UNICEF

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pomoc #akcia #Heidi Klum #Nicole Scherzinger #Rita Ora #Unicef #Emily Ratajkowski
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku