40 rokov Pomády! Travolta a krásna Sandy sa stretli, takto vyzerajú dnes

16.08.2018 14:00

Neuveriteľných štyridsať rokov uplynulo od chvíle, čo sa po celom svete tancovalo na hity z muzikálu Pomáda a fanúšikovia oslavovali Johna Travoltu a Oliviu Newton-Johnovú.

Herci John Travolta a Olivia Newton-John pri...
Herci John Travolta a Olivia Newton-John pri príležitosti 40. výročia muzikálu Pomáda. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Hviezdy slávneho hudobného filmu sa v stredu stretli v Kalifornii na špeciálnom evente pod záštitou Americkej filmovej akadémie. Dôvodom bola práve oslava výročia – 40 rokov od nakrútenia filmu.

Nechýbal Travolta, ktorý má dnes 64 rokov, jeho kolegyňa a filmová láska Sandy alias Olivia Newton John oslávi v septembri už sedemdesiatku.

Herci John Travolta a Olivia Newton-John pri...
Herci John Travolta a Olivia Newton-John pri príležitosti 40. výročia muzikálu Pomáda fotografom aj zatancovali. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Travoltovi sa podarilo udržať si vplyvnú hollywoodsku kariéru a aj po Pomáde zabodoval vo viacerých žánroch a filmoch s vysokou návštevnosťou aj pozitívnymi hodnoteniami kritiky. U Newton-Johnovej to s úspechom v Hollywoode po prelome s Pomádou však pokrivkávalo. Viac sa jej darilo ako speváčke a knižnej autorke. Dáma, ktorá žije v Austrálii, sa podelila aj o mnohé skúsenosti z liečby rakoviny, ktorej čelila už dvakrát.

Na akcii v stredu podvečer však obaja herci žiarili dobrou náladou a rozdávali úsmevy. Dokonca fotografom predviedli kúsok slávneho tanca z muzikálu. A ako sa zmenili? Môžete si to porovnať…

Herci John Travolta a Olivia Newton-John na...
Herci John Travolta a Olivia Newton-John na zábere z muzikálu Pomáda a o 40 rokov neskôr na akcii pri príležitosti osláv jubilea tohto muzikálu. Autor: Reuters, Paramount Pictures

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#výročie #Olivia Newton-John #John Travolta #Pomáda #jubileá hviezd #hviezdy po rokoch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Všetky veci budú pomaly plynúť, tak ako ste si naplánovali.
Spoliehajte sa predovšetkým sami na...

+ Dôkladne si chráňte to, čo je pre vás najdôležitejšie.
V zamestnaní nastanú zmeny, môžete sa tešiť k...