Móda z Elite: Najhlbší výstrih ukázala Nývltová, Mórová vzala šaty za tisíce eur

03.09.2018 12:00

Počas nedávnej modelingovej súťaže sa na pozvanie organizátorov v Prahe objavili mnohé známe osobnosti. Nielen to sveta módy, ale aj filmu či hudby.

Zľava: Modelky Sasha Gachulincová, Hana...
Zľava: Modelky Sasha Gachulincová, Hana Jiříčková a Linda Nývltová počas finálového večera modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2018. Autor: Schwarzkopf Elite Model Look

Ako inak, večer bol príležitosťou na to, aby sa známe dámy predviedli v štýlových kreáciách, často od svetových návrhárov. Vo väčšine prípadov išlo síce o zapožičané modely, ktoré po slávnostnej časti večera putovali späť do butiku, ale aspoň na efekt to bolo naozaj príjemné pohladenie pre oko.

Topmodelka Hana
		Jiříčková v kreácii Versace.
Ambasádorky kastingov
		Schwarzkopf Elite
		Model...
+26Herečka Diana Mórová
		v kreácii Valentino.

Napríklad slovenská herečka Diana Mórová sa na gala objavila v trblietavej kreácii značky Valentino. Šaty bez ramienok v jednoduchom áčkovom strihu majú cenu niekoľkých tisícok eur, herečka SND ich spojila s originálnymi členkovými čižmičkami s otvorenou špičkou.

Z portfólia značky Vivienne Westwood pochádzali róby, ktoré predviedli napríklad topmodelky Michaela Kocianová a Denisa Dvořáková, ale tiež herečka Hana Vágnerová. Najviac sa vydarila voľba asi práve poslednej menovanej, ktorá spojila nežnú bielu farbu so zvodným riasením a riešením dekoltu, doplnkom bola výrazná červená kabelka do ruky.

Herečka Diana Mórová v kreácii Valentino.
Herečka Diana Mórová v kreácii Valentino. Autor: Profimedia

Zvodný vzhľad servírovala fotografom v tento večer aj topmodelka Hana Jiříčková, ktorej pre zmenu zapožičal šaty pražský obchod, ktorý predáva mnohé svetové značky. V jej prípade išlo o kreáciu Versace.

Na svoje si však prišli aj domáci dizajnéri. Napríklad Michael Kováčik obliekol moderátorku Zoru Hejdovú – do priehľadnej čiernej kreácie, ktorá toho odhaľovala viac ako dosť. Jeho kolega Marcel Holubec mal na starosti aj prehliadku na móle počas večera, no tiež odevy niekoľkých domácich modeliek.

Herečka Hana Vagnerová počas finálového večera...
Herečka Hana Vagnerová počas finálového večera modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2018. Autor: Schwarzkopf Elite Model Look

Okrem Sashy Gachulincovej to bola aj Barbora Brušková a Linda Nývltová. Práve posledná menovaná zaujala výstrihom. Išlo totiž o jednoznačne najhlbší dekolt večera. Vzhľad jednej z prvých slovenských topmodeliek bol pritom dramatický a zároveň veľmi zvodný.

Viac fotografií nájdete v galérii.

Moderátorka Zora Hejdová v šatách od Michaela...
Moderátorka Zora Hejdová v šatách od Michaela Kováčika. Autor: Elite Model Management

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#móda #Diana Mórová #Schwarzkopf Elite Model Look #Hana Vagnerová #Zora Hejdová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Všetko čo si prajete sa vám raz splní, máte sa na čo tešiť.
Vzdelávajte sa vo všetkom čo vás zaujíma,...

+ Pár dní voľna by vám určite prospelo, možno aj na dovolenke.
Vaša práca sa bez vás nezrúti, myslite...