Promenáda nahej kože! Ora, Beckinsale aj nežná Rosie - provokovali všetky

06.09.2018 12:20

Už je to priam tradícia, že na výraznejšom spoločenskom podujatí nemôže chýbať hviezda, či dve, ktoré sa odvážia provokovať tak, ako by to pred pár desaťročiami nebolo prípustné. Výnimkou neboli ani ceny magazínu GQ v Londýne.

Speváčka Rita Ora v kreácii Ralph &...
Speváčka Rita Ora v kreácii Ralph & Russo Couture. Autor: Reuters, PETER NICHOLLS

Hoci večer bol venovaný predovšetkým výnimočným mužom, na červenom koberci sa to hemžilo aj pôvabnými a slávnymi dámami. Pozvanie prijala napríklad speváčka Dua Lipa, jej kolegyňa Rita Ora či herečka Kate Beckinsale alebo modelka Rosie Huntington-Whiteley. Spojovacím znakom všetkých štyroch bol nepochybne sexepíl.

Speváčka Kylie
		Minogue.
Televízna
		osobnosť Katie
		Piper.
+10Herec Jeff Goldblum a
		jeho partnerka
		Emilie...

Nezaprela sa najmä Ora, ktorá sa len nedávno predvádzala v spoločnosti hore bez pod priehľadnými šatami z dielne Jean Paul Gaultier Couture. Tentoraz jej síce prsia zakryli všité košíčky v priesvitnej kreácii Ralph & Russo Couture, ale zvyšok stylingu bol absolútne provokatívny. Pod transparentným materiálom v trblietavými detailmi ukázala nohavičky, ale tiež pančuchy pripnuté na podväzkovom páse.

Herečka Kate Beckinsale prišla v kreácii od...
Herečka Kate Beckinsale prišla v kreácii od Juliena Macdonalda. Autor: Reuters, PETER NICHOLLS

Zvodnosťou nešetrila ani herečka Kate Beckinsale. Len málokto pri pohľade na túto dámu uverí, že sa prešvihla cez veku 45 rokov. Vyzerá famózne a jej telo by jej závideli aj niektoré modelky. V šatách od Juliena MacDonalda odhalila nohy, ale aj výraznú časť svojho torza, skryté zostali len prsia a intímne partie.

Akciu v metropole Veľkej Británie si nenechala ujsť ani speváčka Kylie Minogue či dizajnérka Donatella Versace, ktorú sprevádzali aj dvaja slávni muži – oblečení v značke Versace. Tú reprezentovala aj topmodelka Rosie Huntington-Whiteley, ktorej šaty s košíkovou podprsenkou vytvorenou z čiernych remienkov patrili k tým odvážnejším modelom večera.

Herečka Rosie Huntington-Whiteley v kreácii...
Herečka Rosie Huntington-Whiteley v kreácii Versace. Autor: SITA/AP, Grant Pollard

Počas večera odovzdali ceny napríklad hercovi Chadwickovi Bosemanovi (z filmu Čierny panter), politikovi Davidovi Lammymu či futbalistovi Harrymu Kaneovi a spisovateľovi Michaelovi Wolffovi. Trofej si odnášal aj Jeff Goldblum, či John Legend a už spomenutá Dua Lipa ako speváčka roka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#ceny #odvaha #Rita Ora #GQ Men of the year #provokácia #Kate Beckinsale
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Uvoľnite sa, stále riešite životy druhých a na svoj zabúdate.
Nepremárnite ani sekundu, choďte si za...

+ Neskrývajte sa pred zdravotnými problémami, neutečiete im.
Nebojte sa chýb, na chybách na vždy niečo nové...