Súboj latino krásy v Toronte! Cruz, Hayek či Bellucci, ktorá diva ohúri vás?

10.09.2018 00:00

Dve z nich sú Európanky, jedna Mexičanka - všetky tri dámy vďaka svojej uhrančivej kráse patria medzi sexidoly filmového plátna. A nemení na tom nič ani pribúdajúci vek.

Herečka Salma Hayek v kreácii Alexander McQueen.
Herečka Salma Hayek v kreácii Alexander McQueen. Autor: Reuters, Tijana Martin

Je zaujímavá zhoda náhod, že tento rok sa na festivale v Toronte stretli všetky tri slávne herečky – dve z nich dokonca v jeden deň. Dobré priateľky a kolegyne Salma Hayek a Penelope Cruz predstavili v sobotu svoje projekty filmovým divákom aj porote. A samozrejme, nezabudli pri tom vyzerať úchvatne.

Herečka Monica
		Bellucci.
Zľava: Herečky Tess
		Haubrich, Monica Bellucci
		a...
+3Herečka Penelope Cruz v
		kreácii Chanel
		na...

Mexická rodáčka Hayek sa obliekla do žiarivej červenej kreácie z čipky a aj vďaka výlučne mužskej spoločnosti kolegov z projektu The Hummingbird Project bola neprehliadnuteľná. Konieckoncov, to by bola aj v ženskej spoločnosti. Hayek je skrátka očarujúca dáma a nič na tom nemení ani fakt, že prekročila už päťdesiatku.

Herečka Penelope Cruz v kreácii Chanel na...
Herečka Penelope Cruz v kreácii Chanel na festivale v Toronte. Autor: SITA/AP, Chris Young

K tej sa o pár rokov priblíži aj dvojnásobná mama Penelope Cruz, ktorá do Toronta priniesla film iránskeho režiséra Asghara Farhadiho Everybody Knows. V čiernej čipkovanej kreácii Chanel nechala vyniknúť svoj temperamentný naturel a po boku režiséra aj svojho manžela a kolegu Javiera Bardema očarila spoločnosť.

To isté platilo aj deň pred príchodom latino-krások – večer ozdobila talianska filmová diva Monica Bellucci. Zvodná tmavovláska, ktorá sa nedávno stala ambasádorkou značky Nivea, predstavila v Toronte film Nekrotronic. A hoci volila čiernu a pomerne decentnú večernú kreáciu, zaujala tiež.

Herečka Monica Bellucci.
Herečka Monica Bellucci. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Vy si môžete v ankete zahlasovať, ktorej dáme to pristalo v kanadskom filmovom centre najviac?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #festival #Toronto #anketa #Penelope Cruz #Salma Hayek #Monica Bellucci #latino
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku