Zaláskovaní snúbenci v prvom rade: Chopra žiarila po boku Nicka Jonasa

10.09.2018 00:00

Hviezdami natrieskaná módna prehliadka sa uskutočnila v piatok večer v New Yorku, kde prebieha týždeň módy. Dôvodom bolo aj jubileum jednej z najslávnejších značiek USA - módneho domu Ralph Lauren.

Snúbenci - herečka Priyanka Chopra a spevák a...
Snúbenci - herečka Priyanka Chopra a spevák a herec Nick Jonas prišli na prehliadku spoločne. Autor: SITA/AP, Brent N. Clarke

Slávny americký dizajnér, ktorý je okrem módy známy napríklad aj tvorbou olympijských odevov či vlastnou líniou denimu alebo kozmetiky, pozval na svoju šou svetoznáme hviezdy. Medzi nimi sa objavili aj čerství snúbenci – Nick Jonas a Priyanka Chopra.

Herečka
		Jessica Chastain v kreácii Ralph Lauren.
Topmodelka
		Taylor Hill na prehliadke k 50....
+10Politička Hillary
		Clinton (vpravo) a Ricky...

Kráska s indickou krvou stavila na večernú toaletu od hostiteľa, pričom jej o desať rokov mladší snúbenec pútal pozornosť v snehobielom smokingovom saku. Dvojica nestrácala úsmev z tváre a nadšene sa tvárila najmä v časti prehliadky, keď sa na móle objavili detskí manekýni. Žeby to bol znak, že už sú pripravení založiť si rodinu?

Možné to je, ale keďže Chopra je veľmi tradične založená, najskôr bude musieť prísť svadba. Zásnuby dvojice prebiehali priamo v Indii, kam pricestovali za bývalou víťazkou súťaže Miss World aj Jonasovi rodičia a bratia.

Snúbenci - herečka Priyanka Chopra a spevák a...
Snúbenci - herečka Priyanka Chopra a spevák a herec Nick Jonas prišli na prehliadku spoločne. Nadšení boli aj z detských manekýnov.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Diane Bondareff

Na módnej šou Ralpha Laurena v New Yorku sa okrem tejto zamilovanej dvojice zúčastnila napríklad aj herečka Jessica Chastain, režisér Steven Spielberg, raper Kanye West, politička Hilary Clinton či šéfredaktorka Vogue Anna Wintour. Viac v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #láska #prehliadka #Nick Jonas #Ralph Lauren #Priyanka Chopra #prvý rad

+ Ak v práci nestíhate jesť, privstaňte si a doprajte si bohaté raňajky, sú dôležité.
S financiami na tom...

+ Ak máte nejaký problém, riešte to so psychológom, nie je to hanba.
Hospodárte s peniazmi veľmi opatrne,...