Slávny Rashid ponúkol dizajn v Prahe, užili si ho TWiiNS aj nadšený Bouček

13.09.2018 17:17
Moderátor Libor Bouček (vľavo) a svetoznámy...
Moderátor Libor Bouček (vľavo) a svetoznámy dizajnér Karim Rashid. Autor:

Jeho meno je spojený s najznámejšími svetovými značkami. Karim Rashid patrí medzi veľké osobnosti svetového dizajnu a nedávno navštívil aj Prahu.

Zostal verný svojmu typicky excentrickému výzoru a bielej farbe – tú s obľubou nosí takmer neustále a výnimku neurobil ani na pražskom týždni módy. Tam prišiel predstaviť novinky v rámci svojej práce, ale tiež nadviazať spojenie s aktuálnym dianím vo svete dizajnu práve na pôde Česka.

Týždeň módy, počas ktorého sa predviedli známe značky ako La Formela, Chatty či dizajnéri Michael Kováčik, Jan Černý alebo značka Nehera, zlákal Rashida na prehliadku Zuzany Kubíčkovej. O deň neskôr sa už autor niekoľkých tisícok produktov uvedených na svetový trh venoval pracovným povinnostiam a českým celebritám.

Moderátor Libor
		Bouček (vľavo) a
		svetoznámy...
Svetoznámy dizajnér
		Karim Rashid zavítal
		do...
+3Herec Stanislav Majer.

Okrem herečky Jitky Schneiderovej, jej kolegu Stanislava Majera či osobností českého dizajnu a biznisu prišli aj slovenské speváčky z dua TWiiNS. Tie si celkovo užívali atmosféru pražského týždňa módy a vystriedali niekoľko lokácií a tiež outfitov pre prehliadky.

Sestry zo slovenského speváckeho dua TWiiNS -...
Sestry zo slovenského speváckeho dua TWiiNS - Daniela a Veronika Nízlové v Prahe. Autor: IQOS

Rashid samotný zostal verný bielej a zapôsobil údajne na mnohých hostí svojou bezprostrednosťou a intelektom. Nadšenie zdieľal aj moderátor Libor Bouček, ktorý sprevádzal podujatím v záverečný deň pražského pobytu tohto egyptského rodáka, ktorý má na konte aj také kultové kúsky ako kôš Garbo či stoličku Oh chair.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Praha #dizajn #Twiins #týždeň módy #Libor Bouček #Karim Rashid
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neskrývajte sa pred zdravotnými problémami, neutečiete im.
Nebojte sa chýb, na chybách na vždy niečo nové...

+ Nezabúdajte na preventívne prehliadky, môžu vám len pomôcť.
Nezabúdajte na svoje sny, napĺňajte ich...