Tretíkrát do podprsenky? To už je trošku nuda, TWiiNS, nemyslíte?

Sú neprehliadnuteľným zjavom domácej šoubiznisovej scény. Niekedy možno viac pre svoju podobu, ako pre hudobnú kariéru. Ale dvojičkám z dua TWiiNS sa ich celebritný status nedá uprieť.

15.09.2018 12:00
debata (4)
Sestry Daniela a Veronika Nízlové. Foto: TV Markíza
Sestry Daniela a Veronika Nízlové. Sestry Daniela a Veronika Nízlové.

Posledné týždne sa objavujú na verejnosti častejšie než inokedy a dôvodom je nepochybne aj ich účinkovanie v markízackej šou Farma či napríklad drobná rola jednej zo sestier v seriáli Milenky. My sme si však všimli aj čosi iné.

Známe sestry, ktoré kedysi bojovali za Slovensko aj na speváckej súťaži Eurovízia, sa akosi nevedia nabažiť predvádzania podprseniek v spoločnosti.

Sestry Daniela a Veronika Nízlové. V klube... Foto: Profimedia
Sestry Daniela a Veronika Nízlové. Sestry Daniela a Veronika Nízlové. V klube Duplex v Prahe.

Áno, jedným dychom treba dodať, že trend podprsenkového topu bol v móde ešte pred pár mesiacmi a výdatne ho predvádzali aj hviezdy zo zahraničia. Výskyt dvojčiat TWiiNS na domácich akciách za necelé dva týždne však prekvapuje práve tým, že si z topov, ktoré evokujú, alebo alternujú spodnú bielizeň, spravili akýsi dress-code.

Dvojičky Daniela a Veronika Nízlové alias... Foto: Profimedia
Dvojičky Daniela a Veronika Nízlové alias TWiiNS. Na týždni módy v Prahe. Dvojičky Daniela a Veronika Nízlové alias TWiiNS. Na týždni módy v Prahe.

Najprv to bol týždeň módy v Prahe, kde sa predviedli v bielom kúsku, o deň neskôr žúr na otvorení klubu Duplex – tiež v Prahe. A do zbierky im pribudla aj účasť na markízáckom žúre, ktorý sa konal vo štvrtok večer v Bratislave. Opäť v podprsenkách, tentoraz pod tylovým topom s rukávmi. Nie je to už trošku nuda, čo poviete?

Moderátorka Kveta Horváthová.
Moderátor Matúš Krnčok.
+27Moderátorka Adriana Poláková a riaditeľ TV...

© Autorské práva vyhradené

4 debata chyba
Viac na túto tému: #šaty #trend #podprsenka #verejnosť #prezentácia #Twiins

+ Navštevujte pravidelne lekára, aby ste mali prehľad. Kontrola je dôležitá.
Naskytne sa vám príležitosť...

+ Ranné osvieženie v bazéne prospeje nielen kondícii ale aj dobrej nálade.
Zabudnite na nakupovanie a...