Takto vyzerá hviezda! Trblietavá akoby spadla z oblakov, Gaga ohúrila

26.09.2018 00:00

Zdá sa, že to bude jedna z najočakávanejších snímok jesene. Hudobná dráma Zrodila sa hviezda mala v Los Angeles premiéru v pondelok večer.

Speváčka Lady Gaga si na premiéru obliekla...
Speváčka Lady Gaga si na premiéru obliekla kreáciu z dielne Givenchy Haute Couture. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Nechýbali na nej ani hlavní predstavitelia. Speváčka Lady Gaga podľa kritikov potvrdila, že ju treba brať ako serióznu hereckú predstaviteľku, ale nezostala nič dlžná ani povesti módnej ikony a divy.

Na premiéru prišli
		aj manželia Emilio Estefan
		a...
Herečka a tanečnica
		Julianne
		Hough.
+7Herečka Kathy Bates na
		premiére novinky A
		Star...

Gaga sa pred objektívy z celého sveta postavila v metalickej striebornej róbe Givenchy Haute Couture – teda v róbe z dielne, ktorá vytvorila aj svadobné šaty pre vojvodkyňu Meghan. Popová diva však nevyzerala len elegantne a sošne, oči priťahujúci materiál jej dodával priam kozmický nádych a speváčka ešte celkový dojem umocnila svojím výrazným strieborným líčením.

Režisérom filmu a zároveň hlavným mužským proťajškom Lady Gaga je vo filme Bradley Cooper. Na premiéru dorazil tentoraz sám, bez partnerky Iriny Shaykovej. Tú povinnosti modelky zdržali na európskom kontinente.

Režisér a herec filmu Start is born Bradley...
Režisér a herec filmu Start is born Bradley Cooper. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Film Zrodila sa hviezda je remake diela z roku 1937, ktoré sa už na plátna kín dostalo viackrát. V roku 1954 to bola muzikálová snímka s Judy Garlandovou, v roku 1976 zase rockový muzikál s Barbrou Streisandovou a Krisom Kristoffersonom.

Ako potvrdili diváci a kritici, ktorí už film videli na festivaloch v Benátkach alebo v Toronte, Lady Gaga nepreukázala len spevácke kvality, ale aj výnimočný herecký talent. Objavujú sa čoraz častejšie dohady o tom, že by práve touto rolou mohla siahnuť na sošku Oscara v budúcoročnom zápase o pozlatenú trofej. Dovtedy je ešte ďaleko, ale film si môžete pozrieť už od budúceho štvrtka (4.10) aj na Slovensku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Lady Gaga #Bradley Cooper #Zrodila sa hviezda
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku