Úchvatná Kocianová medzi elitou v Monaku! Takto zvádza Slovenka...

27.09.2018 13:12

Elita svetového modelingu sa zišla na podujatí v Monaku. A zástupkyňu malo medzi kráskami aj Slovensko. Topmodelku Michaelu Kocianovú.

Slovenská topmodelka Michaela Kocianová na...
Slovenská topmodelka Michaela Kocianová na akcii Montecarlo Gala The Global Ocean. Autor: Profimedia

Dlhonohá Trenčanka, ktorej kariéru odštartovala účasť v súťaži Schwarzkopf Elite Model Look a ktorá sa už roky radí medzi najúspešnejšie modelky našej maličkej krajiny, vyslovene žiarila. A to aj napriek tomu, že narozdiel od iných kolegýň volila róbu v dramatickej čiernej farbe.

Slovenská topmodelka Michaela Kocianová
		na...
Modelky
		Lais Ribeiro a Alessandra
		Ambrosio...
+13Speváčka Katy Perry a
		jej partner -
		herec...

Kreácia z dielne dizajnérky Suzanne Neville nechala vyniknúť Kocianovej dekolt – rafinovaný detail transparentnej látky fungoval na jednotku – výsledok bol sexy, ale zároveň veľmi vkusný. A k tomu všetkému predvádzala kráska luxusný šperk na krku.

Kocianová je jedinou Slovenkou, ktorá sa objavila na prehliadke značky Victoria's Secret a do jej portfólia pracovných projektov patrí spolupráca so značkami ako Christian Dior, Monique Lhuillier či Vivienne Westwood. Účinkovala aj v minifilme ku kampani Dior po boku Juda Lawa.

Modelky Lais Ribeiro a Alessandra Ambrosio...
Modelky Lais Ribeiro a Alessandra Ambrosio (vpravo) na podujatí "Global Ocean" v Monaku. Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

Režisérom tejto reklamy bol režisér Guy Ritchie, s ktorým ju médiá aj pár týždňov spájali v súkromí. Už niekoľko rokov je však Kocianovej partnerom podnikateľ Arran Yentob.

Na gala v Monaku sa objavilo množstvo slávnych osobností. Spomedzi topmodeliek to bola napríklad Alessandra Ambrosio, Toni Garrn či Lais Ribeiro, prišla však aj speváčka Katy Perry s partnerom Orlandom Bloomom alebo knieža Albert s manželkou Charlene.

Zľava: Princ Albert, kňažná Charlene, speváčka...
Zľava: Princ Albert, kňažná Charlene, speváčka Katy Perry a herec Orlando Bloom na gala podujatí "Global Ocean" v Monaku. Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #luxus #modelka #Michaela Kocianová #gala #Monako
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vašu bolesť hlavy spôsobujú viaceré faktory, poraďte sa radšej s odborníkom.
Dávajte si pozor aby ste o...

+ Chodievajte častejšie do prírody, máte nedostatok pohybu.
Pobavia vás v práci klebety, ktoré sa o vás...