Neter princeznej Diany na nočnom záťahu? Ulicou kráča a vidieť toho... dosť!

02.10.2018 00:00

Na nedávnej premiére bola síce hlavnou hviezdou americká speváčka Lady Gaga, ale časť pozornosti si uchmatla aj Kitty Spencer. Dôvod? Predsa slávna teta.

Lady Kitty Spencer (vpravo) a jej kamarátka...
Lady Kitty Spencer (vpravo) a jej kamarátka Emma Thynn, vikomtka z Weymouthu po večernom záťahu v centre Londýna. Autor: Profimedia

Pozornosť médií na pôvabnú plavovlásku sa sústredila už pred pár rokmi. Keď sa Kitty Spencer začala viac objavovať na verejnosti, ostrovné médiá mali nového miláčika na stránkach magazínov či portálov.

Aby sme to dlho nezatajovali pre tých, ktorí stále netušia, o koho ide. Kitty Spencer je dcérou Charlesa Spencera – brata slávnej princeznej Diany. A práve k zosnulej princeznej dnes mnohí plavovlásku aj prirovnávajú.

Modelka a boháčka Lady Kitty Spencer na...
Modelka a boháčka Lady Kitty Spencer na premiére filmu Zrodila sa hviezda. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

Ktohovie, možno by tam istá podobnosť bola. To, čím Lady Kitty Spencer najviac pripomína matku princov Harryho a Williama, je však jej láska k móde a luxusu. A určite tak trošku aj potenciál na pár škandálikov.

Po štvrtkovej premiére filmu Zrodila sa hviezda v Londýne, na ktorého premiére sa objavila, vyrazila Kitty za zábavou. Ako píše britský Daily Mail, skupina mladých žien si užívala príjemnú atmosféru súkromného klubu. Paparazzov to však neodradilo a na odchádzajúce ženy si počkali. A práve tam aj vznikli zábery, kde sa snaží Spencer precupitať k privolanej limuzíne.

Lady Kitty Spencer vyzerala očarujúco.
Lady Kitty Spencer vyzerala očarujúco. Autor: SITA/AP, Gareth Fuller

Čierne priehľadné šaty vo svetlách bleskov toho odhalili celkom dosť. Podobné outfity sú však dnes už celkom bežnou súčasťou spoločenského života. Lenže, byť neterou princeznej Diany – to je tlak a kritika omnoho väčšie ako pri bežných ženách. Čo myslíte vy, hodí sa čosi podobné pre členku šľachtickej rodiny?

Speváčka a herečka
		Lady Gaga a jej kolega
		a...
Herečka a speváčka
		Lady Gaga pózuje
		fotografom...
+3Herečka a speváčka
		Lady Gaga pózuje
		fotografom...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Lady Gaga #priehľadné šaty #Kitty Spencer
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Preceňujete vaše sily, je na vás vidno únava, oddýchnite si, práca počká.
Je na čase zmeniť pracovné...

+ Vašu bolesť hlavy spôsobujú viaceré faktory, poraďte sa radšej s odborníkom.
Dávajte si pozor aby ste o...